Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerywany dźwięk dzwonka połączeń

(Temat utworzony: 10-10-2022 06:45 PM)
216 Wyświetlenia
metal1979
Apprentice
Opcje
Witam. Problem z przychodzącymi połączeniami a mianowicie z dzwonkiem który przerywa. Przez to kompletnie nie słychać że ktoś dzwoni , gdyby nie zegarek to miałbym mnóstwo nie odebranych połączeń. Dźwięk ogólnie jest czy to Spotify, YouTube itp. tylko gdy ktoś dzwoni dźwięk jest przez ułamek sekundy potem na dwie sekundy cisza znów ułamek sekundy jest i tak w kółko.
0 Like
10 Odpowiedzi
J3drula
Voyager
Opcje
Witaj, wygląda mi to na przyciszanie dzwonka jakimś powiadomieniem, co też nie powinno mieć miejsca. Spróbuj odłączyć zegarek, może coś od niego koliduje z dźwiękiem dzwonka, ew ustaw inny dzwonek. Jest to synchroniczne, więc coś musi to zakłócać.
0 Like
BeataPe
Beta Moderator
Beta Moderator
Opcje

Cześć @metal1979 ,

czy skorzystałeś z otrzymanej porady? Czy problem dalej występuje?

0 Like
metal1979
Apprentice
Opcje
Problem dalej występuje. Odłączenie zegarka jak i zmiana dzwonka nic nie daje.
0 Like
metal1979
Apprentice
Opcje
Problem jest tylko z połączeniami, nadmiernie że dźwięk powiadomień jest odtwarzany cały bez przycinek.
0 Like
metal1979
Apprentice
Opcje
Dźwięk jest również przycinany przy połączeniach z whatsapa lub Messenger
Fif3k
Student
Opcje
U mnie jest tak samo. Odnotowałem to po którejś z aktualizacji.
BeataPe
Beta Moderator
Beta Moderator
Opcje

W takim razie zachęcam do zgłoszenia błędu przez aplikację Samsung Members. Pomoże to deweloperom szybciej go wyeliminować.

lukaszh79
Apprentice
Opcje
Mam dokładnie ten sam objaw. Dodatkowo połączenie jest niskiej jakości a dzisiaj telefon się zrestartował sam podczas rozmowy.
0 Like
Fif3k
Student
Opcje
Chciałbym jeszcze dodać że w momencie gdy ktos dzwoni to prócz przerywanego dzwieku to jeszcze z opóźnieniem następuje połączenie
0 Like