Užverti

What are you looking for?

atšaukti
Rodomi rezultatai 
Vietoj to ieškokite 
Ar turėjote omenyje: 

Original topic:

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą kampą nuotraukai

(Topic created on: 07-12-2021 08:12 AM)
SHOTBYLUKAS
Apprentice
Parinktys
Pokalbiai apie fotografiją

Ilgametė mano, kaip fotografo, patirtis liudija, kad žaibiškas fotografavimas pavyksta ne visada. Dažnu atveju prireikia padyti šimtą ir net dar daugiau nuotraukų, kol užfiksuosite tokią, kuri atitiks jūsų lūkesčius. Norint profesionaliai nufotografuoti portretą ar peizažą teks šiek tiek pasistengti ir paieškoti tinkamo kampo. Svarbu nesustoti padarius pirmąją nuotrauką, kai realybėje matomas vaizdas visiškai kitaip atrodo ekrane, nes skirtingos perspektyvos nuotraukai gali suteikti visiškai skirtingą rezultatą.

Ką rekomenduoju daryti, kad tinkamą kampą rasti būtų paprasčiau? Pirmiausia – visada save ir kitus fotografuokite telefoną laikant truputį aukščiau. Taip kadre esantis žmogus atrodys gražiau. Fotografuojant portretus, galima objektyvą laikyti šiek tiek aukščiau nei jo akių lygis. Taip sukuriamas ypatingas ryšys su pozuojančiu asmeniu, kuris atsispindi ir nuotraukoje.

Nuotraukai norint suteikti dinamiškumo ir ekspresijos, galima telefoną laikyti žemiau fotografuojamo objekto. Taip pagrindinis nuotraukos akcentas atrodys didesnis.

Žinoma, visuomet reikia apžvelgti ir įvertinti visą nuotraukoje matomą kompoziciją. Negailėkite kadrų ieškant tobulo kampo – paėjėkite į šoną, pasisukite ir darykite nuotraukas tol, kol vaizdas ekrane jus tenkins – vėliau nereikės tiek daug laiko skirti nuotraukų koregavimui.

Screenshot 2021-12-07 at 08.07.56.pngScreenshot 2021-12-07 at 08.08.05.pngScreenshot 2021-12-07 at 08.08.16.pngScreenshot 2021-12-07 at 08.08.28.png

3 REPLIES 3
Paulinão
Community Manager
Parinktys
Pokalbiai apie fotografiją

Puikūs kadrai!


Pasakyk „Labas“ bendruomenei skiltyje „Susipažinkime“.

Samsung Unpacked

Jeigu tau padėjo mano atsakymas, spausk PRIIMTI KAIP SPRENDIMĄ
7rdy
Samsung Maker ★
Parinktys
Pokalbiai apie fotografiją

Ačiū labai @SHOTBYLUKAS už tiek daug naudingų patarimų. 🙂 Visada verta ir naudinga kažką naujo sužinoti iš savo srities profesionalų. 👍

SAMSUNG Community Lietuva
Parinktys
Pokalbiai apie fotografiją

Dėkui už patarimus. Nors domiuosi fotografija, bet portretai nėra mano stiprioji pusė, tad patarimas iškelti objektyvą šiek tiek aukščiau akių lygio buvo naujiena :smiling-face:
Reikės išbandyti :smiling-face: