Užverti

What are you looking for?

atšaukti
Rodomi rezultatai 
Vietoj to ieškokite 
Ar turėjote omenyje: 

Original topic:

Kaip padaryti gražų kito žmogaus portretą?

(Topic created on: 06-12-2021 05:54 PM)
Ščiuka
Apprentice
Parinktys
Pokalbiai apie fotografiją

Sveiki, aš esu fotografas Dainius Ščiuka ir šiandien noriu su jumis pasidalinti keletu patarimų kaip telefonu nufotografuoti žmogaus portretą. Visų pirma, šviesa, stebėkite šviesą, saugiausias portreto fotografavimas yra naudojant dienos šviesą sklindančią tiesiai į fotografuojamą portretą, geriausias pavyzdys dienos šviesa sklindanti pro langą.

Atsistokite kuo arčiau lango ir fotografuokite naudodamiesi švelnia lango šviesa užpildančia visą žmogaus portretą. Jeigu norite labiau dramatiško efekto portretui, pastatykite trim ketvirčiais žmogų į lango šviesą, tiek, kad abi fotografuojamo žmogaus akys būtų apšviestos. Fotografuodami nepamirškite, jog telefono pagalba galite reguliuoti kadro šviesumą, bei tamsumą ir pasirinktą nustatymą galima užrakinti ir tada komponuoti kadro kompoziciją. 

Ir žinoma, naudokite portreto funkciją esančią Samsung išmaniuose telefonuose, šios funkcijos magija yra išmanioji samsung technologija, kuri atpažįsta fotografuojamą žmogų, taip pat ir grupinį portretą, bei gyvūną. Naudojant dirbtinį intelektą telefonas labai detaliai iškerpa objektus ir matuoja atstumą esantį už fotografuojamo objekto ir sukuria naturalu ryškumo gylį, sukuria efektą kurį gautumėte su fotoaparatu ir šviesiu objektyvu su siaura ryškumo zona, šis efektas suteikia fotografijai gylio efektą.

20200621_210751.jpg20200613_195210.jpg

20210109_125251.jpg20210525_134422.jpg20200111_110045.jpg

2 REPLIES 2
7rdy
Samsung Maker ★
Parinktys

Sveikas prisijungęs prie Samsung Community bendruomenės, @Ščiuka👋

Dėkui už patarimus ir fotografijas. Noriu paklausti ar specializuojiesi ties konkrečiu stiliumi ar esi "universalus" fotografas? Taip pat kokios tematikos ir profilio nuotraukas labiausiai patinka daryti?

Lauksim daugiau pamokų ir darbų pavyzdžių, tuo labiau, kai pats esat fotografas.  😉

SAMSUNG Community Lietuva
Ščiuka
Apprentice
Parinktys

Labas! Ačiū už šiltą priėimą ! 

Specializuojuosi portretų fotografavime ! Ši sritis ir labiausiai domina mane. :))