Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

S pen + S 21 U

(Téma vytvořeno: 06-01-2022 03:53 AM)
105 Zobrazení
TvojaMama
Pathfinder
Možnosti
Zdravím.
Je možné používať Bluetooth funkcie s pen z note 9 na s21ultra? Klasické offline funkcie fungujú bezchybne (pisanie, tlačidlo) rád by som ale vyskúšal remote ovladanie a gestá. Na nete som nič nenašiel, sparovat sa mi ho nepodarilo.
Ďakujem za odpoveď.
0 Like
5 Odpovědi
Tomáš_M
Apprentice
Možnosti
Ahoj, nie nieje to možné
Keďže pero vyžaduje spárovanie pomocou BT a paruje sa vložením do MT, na S21ultra to nebude fungovať
Rovnako nebude fungovať ani s Note 10 alebo Note 20
TvojaMama
Pathfinder
Možnosti
Škoda, lebo oba mobily majú podporu Bluetooth spen funkcií, a dávnejšie som čítal, že s21u bude mat aj plnú spätnú kompatibilitu s ostatnými spen.
0 Like
Tomáš_M
Apprentice
Možnosti
Áno treba na to S21 spen pripadne Spen pro aby to fungovalo cez Bluetooth. A myslím ze spätnú kompatibilitu majú ale nikde sa nehovorilo že plnú
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Spätná kompatibilita je pre všetky S-Pen, ale jedná sa o dotykovú kompatibilitu (Bluetooth kompatibilita sa nespomínala a pokiaľ viem, ani neuvádza).
Bluetooth funkcie sú pri S21 Ultra dostupné iba s perom S-Pen Pro -> tak sa to uvádza aj v samotnom menu nastavovania a párovania pera S-Pen Pro v Nastaveniach telefónu:
Screenshot_20220107-114202_Air command.jpg

0 Like
Hamran
Explorer
Možnosti
Ak potrebujete s-pen ako diaľkový ovládač fotoaparátu, tak selfie statív také ovládanie má.
0 Like