Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Nová bezdrátová nabíječka

(Téma vytvořeno: 02-11-2018 06:44 PM)
1396 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Avizovaná levná nabíječka od Samsungu je tady. Má označení  EP-P1100 a cena by neměla překročit 700,- Kč. Umí i rychlé nabíjení a neobsahuje žádný ventilátor. Je díky tomu velmi kompaktní a lehká. Konektor už dnes běžný USB-C a v balení není přirozeně napájecí adaptér. Jelikož jsem se stále neodhodlal pořídit náhradu za svoji starou Nokia nabíječku, tuhle novinku si koupím hned, jakmile bude k dispozici. Absence ventilátoru a rozumná cena, to je jasná volba.

0 Like
11 Odpovědi
Evilman
Pioneer
Možnosti

Už je k dispozici za 659 Kč na supergamer 😉

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

A tomu právě říkám aktuální nedostupnost, jeden eshop s šedivkou 🙂 Ale jakmile bude v síti prodejen, jedu pro ni.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Aktuálně začíná být nabíječka v nabídce velkých obchodů, skladem zatím ihned k vyzvednutí není, ale cena je jenom 599! Tak snad se dočkám a podaří se mi nabíječku získat během tohoto týdne, těším se 🙂

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak nabíječka je doma, super! Musím říct, že předčila očekávání, je opravdu miniaturní, lehoučká. Ideální podle mě i na převážení a cestování. Nevydává žádný rušivý zvuk, pískání, bzučení atp., jak jsem o některých nabíječkách četl. Gumové mezikruží vybízí k umístění chytrých hodinek od Samsungu, což jsem hned vyzkoušel. Bohužel Gear S3 se nabíjet nezačnou, ale to jsem popravdě očekával, jelikož je nabíječka opravdu levná a ani v popisu kompatibilních zařízení, se o hodinkách nic nepíše. K indikaci nabíjení slouží dioda umístěná na přední stěně, mění barvu a indikuje ukončení nabíjení. 20181107_170345.jpg20181107_170407.jpg20181107_170506.jpg20181107_170523.jpg20181107_170530.jpg

PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Já koupil od Samsungu tenhle kousek https://m.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1864/samsung-ep-p3100tbegww-bezdratova-rychlonabijecka-cerna.htm... Je to super charge nabíječka , šlape jak má , u rychleji nabíjení je trochu slyšet větrák , když ji mám na nočním stolku , ale stačí jen vypnout v telefonu rychle bezdrátové nabíjení , a větrák se vypne . Jinak nabíjím ještě Galaxy watch , u kterých je nabíjení rychlejší ,než s dodávanou nabíječkou k hodinkám , takže super .
S23 ultra 512GB
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Tak to já šel do EP-P3100 , sice o něco dražší (cca 1000Kč) , ale umí rychlo nabíjení , větráček je na nočním stolku slyšet , ale dá se vypnout v telefonu rychlé bezdrátové nabíjení , v tom případě nabíjí pomaleji ale po tichu , telefon většinou nabíjím přes noc a pomaleji . Jinak na nabíječce nabíjím i Galaxy watch 46mm , s touto nabíječkou se hodinky nabíjejí rychleji než s dodávanou nabíječkou ,což je super . Je to velice návykové nabíjení 😁

S23 ultra 512GB
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Škoda těch hodinek... Zkoušel jsi to rychlé nabíjení? Nepřehřívá se to? Já mám bezdrátové rychlé vypnuté právě kvůli hluku větráčku (resp. řídí to Tasker podle několika podmínek :winking-face: ) takže to. že ho to nemá, by se mi líbilo.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
vitek22
Explorer
Možnosti

Ahoj,

 

zkoušel někdo, jestli nabíječka P1100 nabíjí GW46 nebo je to stejné jako u už zmiňovaných Gear S3?

0 Like
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

Ahoj, také by mě zajímalo, jak to nabíjí GW46. 

 

0 Like