Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

GT-C3530 simlock

(Onderwerp aangemaakt op: vrijdag)
22 Weergaven
isa1312
First Poster
Opties

Hoi, ik heb recentelijk een tweedehands Samsung telefoon gekocht via eBay en er zit helaas een Tesco Mobile simlock op. Uiteraard heb ik zelf een andere provider. Ik heb contact gehad met Tesco en toen hebben ze me een unlockcode gestuurd.

Maar wanneer ik die code invoer op het apparaat krijg ik een error te zien met de tekst:"Not yet personalised"

 

Wat kan ik hier nu het beste mee doen?

 

Device Model:  Samsung GT-C3530

IMEI Nummer:  XXXXXXXXXX

Provider & Land:  Tesco Mobile UK

 

 

Vriendelijke groeten,

Isa

0 Likes
2 Antwoorden
Ajay-A
Community Manager
Opties

Hallo @isa1312,

 

Bedankt voor jouw bericht. Ik help je graag! 'Not yet personalised' berichtgeving geeft aan dat het toestel nog gelocked is op de provider. Waar had je de unlockcode ingevoerd?

 

Met groet,

Ajay

Community Manager
0 Likes
isa1312
First Poster
Opties

Hoi, bedankt voor je reactie! Ik heb hem geprobeerd met mijn huidige simkaart er in, dan geeft hij alleen aan 'invalid sim' maar kan ik wel nummers invoeren. Ook heb ik het geprobeerd zonder simkaart, dan start hij wel normaal op maar krijg ik wederom de foutmelding 'Not yet personalised'.

Groetjes 

0 Likes