Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zasekane animacie vo videu

(Téma vytvořeno: 05-12-2023 06:26 PM)
131 Zobrazení
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Zdravím... všímam si ze na mojom samsungu s21 sa mi sekaju animacie pri priblizovani v akomkoľvek rozlíšení ci fps. Aj pri 30fps fhd zacne video sekat pri klasickom nahrávaní pričom keď idem nieco fotit vypnem vsetky "naviac" veci na pozadí aby sa neminala batéria. No ocividne to nepomaha hlavne tými lagmy... na iných samsungoch hoci s10, s9 alebo s20 co som mal nebol taký problém...da sa to nejako vyriesit? Mate nejake typy? Za info ďakujem 
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti
Potom asi klasika:
1) Safe Mode
2) Wipe Cache Partition
3) Vymazanie všetkých dát aplikácie Fotoaparát (prídete len o nastavenia aplikácie Fotoaparát).
4) Factory reset zariadenia (pred FR jednoznačne ZÁLOHA!)

Zobrazit řešení v původním příspěvku

11 Odpovědi
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný večer,
nemáte zanutý režim šetrenia energie alebo menej výkonny výkonnostný profil?
Ak nie skúsil by som na začiatok zmazať vyrovnávaciu pamäť a údaje aplikácie fotoaparát cez nastavenia> aplikácie>appka fotoaparátu>úložisko
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Všetky vykonne profily na normalnom rezime... skusim tu vyrovnávaciu pamäť a dam vedieť... nechapem prečo to robí predtym to bolo super
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Zdravim,skuste vymazať vyrovnavaciu pamäť appky fotoaparat-úložisko,ak by to nepomohlo ,skusil by som wipe catche zariadenia.
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

Ak som tomu pochopil správne, tak pri nahrávaní video na Vašom S21 sa pri približovaní obraz trhá (laguje).

Výsledné video je rovnako "dramaticky" zalagované, ako aj ukážka pri nahrávaní, alebo je to o niečo lepšie?

Ono tieto záseky sú najčastejšie pozorovateľné v momente, kedy sa prechádza na nejaký iný objektív (UW -> W -> TP). Pokiaľ ale obraz seká aj výhradne pri digitálnom zoome napr. hlavné wide fotoaparátu, tak by som minimálne skúsil vymazať medzipamäť aplikácii fotoaparát, prípadne Wipe Cache.

Ďalšia vec je, že po aktualizácii na A14 prešla redizajnom aj samotná aplikácia Fotoaparát (aspoň pri S23 series určite) a mohlo sa skrátka stať, že sa tam niečo nedotiahlo na 100%. Ale takéto správy som zatiaľ neevidoval 

0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Seká to dokonca aj ked neprepinam medzi objektívmi ale nahravam len hlavným objektivom.Skúšal som napr. Galaxy s10 a tam to je vsetko uplne v poriadku. Nechápem prečo mi to tu robí.
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Teraz som skúsil 4k30fps a katastrofa...spomalene video hlavne pri prechádzaní z okna do tmavšiej izby...+ sa telefon rychlo zahreje co nerobil...
0 Like
Řešení
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti
Potom asi klasika:
1) Safe Mode
2) Wipe Cache Partition
3) Vymazanie všetkých dát aplikácie Fotoaparát (prídete len o nastavenia aplikácie Fotoaparát).
4) Factory reset zariadenia (pred FR jednoznačne ZÁLOHA!)
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Ďakujem
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Stale to tak robí aj po všetkých zákrokoch... ale všímam si že animacia celkovo v novom One UI 6 sú úplne mimo. Tešil som sa na tento nový softvér ale pri takýchto chybách by som si radsej nechal one ui 5.1. Neviete náhodou či príde nejaká opravná aktualizacia?
0 Like