Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

[VYŘEŠENO]Otočení fotky o 90° v defaultní galerii

(Téma vytvořeno: 15-01-2024 01:25 PM)
32 Zobrazení
Karibick
Journeyman
Možnosti
Zdravím a...
žádám o radu jak otočit fotku o 90 stupňů v libovolném směru? Ano, opravdu se ptám na věc, kterou lze s fotkou v mobilu dělat od prvních foťáků.. je možné že jsem buď slepej nebo blbej (pravděpodobně kombinace obojího), v každém případě jsem ani po půl hodině neobjevil jediný způsob, jak v defaultní galerii telefonu Samsung s21 upgradovaného na nejvyšší Android k dnešnímu datu, tu zatracenou fotku otočit.. z mého pohledu absolutně nejvíce využívaná funkce, možná jediná, kterou opravdu potřebuji, a .. není? Klasická půlkruhová šipka ukazující směr otáčení? Několikrát jsem prošel veškeré kategorie v galerii a prostě ... není. Prosím o dokázání mé hlouposti, protože sám nevěřím v absenci té funkce. To je jak auto bez volantu.. 


0 Like
12 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Není to u fotek typu "kniha seshora" nebo obecně tak, že mobil držíte vodorovně a fotíte něco pod sebou? V takovém případě gyroskop nemá jak poznat, co je nahoře a co dole, ono to je z jeho pohledu vlastně jedno. Jestli vás to uklidní, chová se tak i můj profi fotoaparát za více než 100 KKč.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

V pohodě, já třeba nevím, proč mně screenshot usekl kousek obrázku, ale hlavně, že jste tu šipku pak už našel :smiling-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


decl
First Poster
Možnosti
Nejste sám... ta stejná situace. A při tom jsou větší ikony a nefungují