Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy S21FE - lift to wake (zobudenie zdvihnutím)

(Téma vytvořeno: 07-05-2023 04:16 PM)
150 Zobrazení
LaciAcs
Journeyman
Možnosti
Ahojte, rád by som sa spýtal, či niekomu už niekedy v živote  na nejakom Samsung telefóne fungoval spoľahlivo a svižne "Lift to wake" (zobudenie zdvihnutím).
Zvažoval som použiť tú funkciu namiesto Always On displeja. Avšak "zobudenie zdvihnutím" oneskorene funguje na mojom Samsung Galaxy S21FE. Tú funkciu som si všimol na dcérinom iPhone, kde to funguje svižne a aj pri malom zdvihu (teda presne ako má). 
0 Like
6 Odpovědi
danisp1704
Maestro
Možnosti
Zdravim Vas ,zobudenie dvihnutim som zatial este neskúšal ,ale zobudenie,resp.zrušenie budíka rukou na obrazovku som pár-krát použil aj ešte na S-20 ke a teraz aj na folde🖐Screenshot_20230507_163524_Settings.jpg
0 Like
ParkerPM
Voyager
Možnosti
Ani mne to nefunguje. Musim poriadne svihnut telefonom aby to zaregistroval. Aj to ze ma zavibrovat pri zmeškaných udalostiach nefunguje vzdy. S22PLUS
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti
Dobrý deň.
Priznám sa, v poslednom čase som si to nejak nevšímal, keďže som sa naučil zdvíhať telefón tak, že ho rovno odblokujem odtlačkom prsta.
Každopádne, teraz čo som to par krát vyskúšal, tak skutočne to nejako moc dobre nefunguje. A čo si pamätám z modelov S21U a S22U, tak to išlo lepšie (ale to ma môže aj trochu klamať pamäť)...
Otázne je, ako to celé vlastne funguje. Či musí byť telefón nejakú určitú dobu nehybne, prípadne nejakú dobu vypnutý displej, to veru neviem...
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Mně to funguje, jak bych očekával, že má. Zvednu telefon, podívám se na něho a je zapnutý. Nezapíná se hned, jak se ho jen dotknu, tak se to ani chovat nemá. Teď jsem to zkoušel na S23 Ultra, ale občas jsem to provozoval i na starších modelech a vždy bez problémů.

Řekl bych, že problém bude spíše v tom, že očekáváte jiné chování, než jaké je implementováno a srovnáváte to s jinou značkou, kterou berete jako "tu správnou", to je ale podle mě ne úplně ideální přístup.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
LaciAcs
Journeyman
Možnosti

Po včerajšej aktualizácii tá funkcionalita funguje ako má; podobne, ako aj @Libb to popísal. Problém u mňa nebol, žeby sa obrazovka nezapla po zdvihnutí telefónu, ale že to trvalo dlhšie, než by som očakával. No teraz je to už do 1s po zdvihnutí 😉

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tak to rád slyším :smiling-face:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like