Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Výměna microsd karty 128GB za 256GB

(Téma vytvořeno: před 3 týdny)
35 Zobrazení
Detien
Apprentice
Možnosti
Na telefonu A52s 5G potřebuji z kapacitních důvodů úložiště vyměnit za větší. Můj dotaz zní, jakým způsobem překopírovat fotky na větší kartu? Mám v galerii Skupiny alb, alba . Zůstane po překopírování ze 128 na 256 struktura zachována? Děkuji za odpovědi z vlastních zkušeností
0 Like
9 Odpovědi
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Pokud udelate kopii dat 1:1, zustane vse zachovano.
Detien
Apprentice
Možnosti
Nějaký image? Ale jakým programem?
0 Like
Řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Netreba delat image. Novou kartu naformatujte v telefonu a pak na ni data libovolnym zpusobem nakopirujte (klidne pres pc)
Android si na te nove karte hned po naformatovani vytvori nejake systemove slozky. Pri kopirovani je klidne premazte slozkama ze stare karty.
0 Like
Detien
Apprentice
Možnosti
Teoreticky to můžu udělat přes OTG čtečku. Bojím se, že struktura nezůstane . Díky
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Detien

Pokud jsou alba v rozřazena na kartě v samostatných složkách pod složkou DCIM, tak se po zkopírování na novou kartu se zachová i struktura těchto existujích alb. 


fajn-Snek-podpis-B


MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
Myslím si že stačí když vypnete telefon před vyndáním karty, pak budete mít v počítači připojené karty a přesunete VŠECHNA data z jedné karty na druhou, a kartu pak dáte zpět a telefon zapnete. Jinak, není jednodušší si vytvořit přímo složky s obrázky než být závislý nad nějakým softwarovým nastavením nějakých skupin alb?
Libb
MegaStar
Možnosti

Podle mě to nepůjde, protože karta se identifikuje nějakým ID, které je součástí cesty a které nebude sedět. Doporučuju to, co @MichaelOfficial - udělat si složky a použít třeba PuickPic, který umí složky respektovat (ale zase samsung galerie je fajn povedená...)






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Pujde to. Mam overeno. Zmenu ID karty samsungacke appky zvladnou automaticky ..vcetne uprav cest.
Problemy se zmenou ID mivaji appky tretich stean (typicky ruzne zalohovaci aplikace), u kterych je potreba cesty znovu rucne prenastavit.
Detien
Apprentice
Možnosti
Děkuji Vám všem za snahu. Udělal jsem to takto. Naformatoval kartu v telefonu přes OTG čtečku. Vypnul telefon. Vyndal starou kartu z mobilu. Pomocí čteček jsem v PC normálně překopíroval data z jedné na druhou. Dal novou kartu do mobilu. Zapnul mobil. Alba zůstala. Akorát skupinám, které měly alba z telefonu a současně z karty, chyběly alba z karty. Všechna alba byla viditelná. Ještě jednou díky za morální podporu.
0 Like