Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Dotaz na dostupnost modelů M10 a M20

(Téma vytvořeno: 14-02-2019 08:46 AM)
543 Zobrazení
bavorakjm
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli se modely M10 a M20 budou prodávat i v ČR?Děkuji za odpověd

13 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

To by mě také zajímalo, protože letos to vypadá pro Samsung velice slibně ve střední a nižší třídě a rád bych tuhle novou řadu vyzkoušel, včetně M30 :smiling-face:

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím pánové,

 

děkuji za dotaz. Bylo mi sděleno, že telefony Galaxy řady M budou uvedeny na náš trh na začátku března :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

 

jv18
Big Cheese
Možnosti

a nová řada A? :smiling-face:

nediskutuj
Navigator
Možnosti

Uživatel


@jv18  napsal:

a nová řada A? :smiling-face:

 

To Samsung určitě ještě neřekne, ale dnes vyšel ven nějaký leak 🙂 Telefonů má být celkem 9 a první 3 jsou na obrázku. 

 

 

Galaxy A.PNG

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Taky má bý ve 14 hodin živě Samsung Digital Unpacked, ale nějak to nemám ověřeno, proto nešířím dál a tam by ta nová áčka měla být představena.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Samsung Galaxy M20 je již v prodeji. Na výběr je černá a modrá varianta, cena 5990 a dostupnost pouze v eshopu Samsung, v prodejnách by se prý objevit neměl. Líbí se mi, za tu cenu velice povedený.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

To je poměrně zajímavá praxe, že některé modely nejdou do běžného prodeje. Nejdřív S10+ 512GB, teď M... Copak tím Samsung asi tak sleduje? :smiling-face:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

U té M20 je to prý kvůli snížení nákládů na distribuci, aby mohl Samsung nabídnout nízkou cenu telefonu...

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dává to smysl, nevím sice jakou marži mají prodejci elektroniky, ale každá koruna dobrá.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like