Užverti

What are you looking for?

atšaukti
Rodomi rezultatai 
Vietoj to ieškokite 
Ar turėjote omenyje: 

Naujienos

Naujienos ir patarimai susiję su Samsung produktais

atšaukti
Rodomi rezultatai 
Vietoj to ieškokite 
Ar turėjote omenyje: 

Naujasis „Webcam Monitor S4“

Discover
Community Manager
Parinktys

Samsung_Service_Banner_Opening_LT.png

image1.png

„Samsung Electronics“ pristatė naująjį 24 colių Webcam Monitor S4 monitorių. S4 turi įmontuotą interneto kamerą, garsiakalbius ir mikrofoną, tad puikiai tinka darbui ir mokslams namuose. 

Norėdami, kad iššoktų S4 monitoriaus 2.0 megapikselių FHD interneto kamera, spustelėkite ją monitoriaus link. Ši funkcija padės lengviau atlikti darbus, prisijungti prie susitikimų, konferencijų ir nuotolinių pamokų! Baigę darbą paprasčiausiai įstumkite kamerą į monitorių. Taip pagerinsite prie monitoriaus prijungto kompiuterio saugumą ir suteiksite monitoriui geresnę išvaizdą. 

Įmontuota interneto kamera ir garsiakalbiai atlaisvina prievadus, nes šių priedų nereikia prijungti prie kompiuterio. Monitorius taip pat veikia kaip USB šakotuvas, leidžiantis prijungti papildomus įrenginius prie kompiuterio. Lygiagrečiosios jungties sprendimai (1xD-sub, 1xDP, 1x HDMI, 2xUSB Hub) suteikia galimybę prijungti bet kokį įrenginį naudojant monitorių! 

Pasitelkę monitoriaus interneto kamerą lengviau prisijungsite prie savo kompiuterio, nes S4 veikia „Windows Hello“ funkcija. Tai reiškia, kad interneto kamera gali nuskaityti jūsų veidą ir jį atpažinus atrakinti ekraną. Taip prie kompiuterio prisijungsite greičiau ir saugiau nei naudodami slaptažodį.

Discover_0-1638286349039.jpeg

Monitorius pasižymi ne tik puikia internetine kamera – jo ekranui būdinga „Full HD“ skiriamoji geba bei 178 laipsnių pločio vertikalus ir horizontalus matymo kampas. Pasirinkę šį monitorių galėsite mėgautis ryškiomis ir sodriomis spalvomis bet kokiu kampu ir be jokio spalvų išsiliejimo. 

Nustatant monitoriaus kampą ergonomiškas „Webcam Monitor S4“ stovas užtikrina maksimalų komfortą. Galite keisti jo aukštį, palenkti ar pasukti, naudoti gulsčią ar stačią. Todėl S4 galite sureguliuoti taip, kad monitorius geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Ar jau išmėginote „Webcam Monitor S4“? Papasakokite mums, ką manote, komentaruose!

 

Atraskite daugiau:

„Samsung“ skirta penktoji vieta „Interbrand 2021“ geriausių pasaulio gamintojų sąraše

Tobulos Kalėdų dovanos iš „Samsung“

Samsung_Service_Closing_Banner.png

 

2 Komentarai
7rdy
Samsung Maker ★
Parinktys

Įdomus prietaisas. Būtų smalsu sužinoti daugiau apie naudojamą operacinę sistemą.

MisterTonic
Pioneer
Parinktys

Labai geras sprendimas dirbantiems namuose (kas dabar yra tapę dažna praktika) bei aktyviai dalyvaujantiems konferenciniuose skambučiuose 😊