Užverti

What are you looking for?

atšaukti
Rodomi rezultatai 
Vietoj to ieškokite 
Ar turėjote omenyje: 

Naujienos

Naujienos ir patarimai susiję su Samsung produktais

atšaukti
Rodomi rezultatai 
Vietoj to ieškokite 
Ar turėjote omenyje: 

Apsilankyk įspūdingoje šviesų instaliacijoje ir laimėk „Galaxy S21 FE 5G”

Lauma_R
Community Manager
Parinktys

Community_Lifestyle_Banner_Opening_LT.png

Samsung-002.jpg

Labas, Samsung Community nary!

Sausio 4 d. visame pasaulyje buvo pristatytas naujasis „Galaxy S21 FE 5G“ gerbėjams skirtas išmanusis telefonas. Šis įrenginys pasižymi tuo, kad už mažesnę kainą siūlo naudotis labiausiai fanų pamėgtais „Galaxy S21“ serijos telefonų išskirtinumais – galingais parametrais, aukštos kokybės kamera, puikiu suderinamumu su „Galaxy” ekosistema. Jis yra keturių stilingų spalvų – levandų, alyvuogių žalios, baltos ir grafito – todėl puikiai tinka prie Galaxy Buds2 ausinių ar Galaxy Watch4 išmaniojo laikrodži

Galaxy S21 FE.jpeg

Įgyvendindami kampaniją sukūrėme tikrai nepaprastą ir didelę šviesų instaliaciją pačioje Vilniaus širdyje –  ,„Paupio turgaus“ priegose, Aukštaičių g. 7.

Kviečiame atvykti ir sužinoti, kokie bus tavo naujieji metai!

Kokios yra konkurso sąlygos?

Atsistok priešais instaliaciją, paspausk mygtuką ir ekrane pamatysi, kokie bus tavo 2022-ieji metai. Nusifotografuok prie instaliacijos ir pasidalink nuotrauka savo „Instagram“ profilyje ar istorijose (angl. stories), pažymėjęs @SamsungLT. Nepamiršk, kad norėdamas dalyvauti konkurse, turi turėti viešą paskyrą.

Vasario 7 dieną vienas iš konkurso dalyvių laimės naują „Galaxy S21 FE 5G“ išmanųjį telefoną, belaides „Galaxy Buds2“ ausines ir unikalų neoninį ženklą.

Contest rules.png

Tikimės, kad šiuos naujuosius metus pradėjai su nauja energija ir puikiais planais, kurie bus įgyvendinti! Šiais metais „Samsung“ taip pat planuoja daug naujų dalykų, kuriais norime pasidalinti čia, bendruomenės puslapyje ir „Samsung“ socialinių tinklų paskyrose. Jei dar nesi „Samsung“ bendruomenės narys, užsiregistruok čia ir pamėk „Samsung“ „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras.

 

Atraskite daugiau:

„Samsung“ duoklė fanams: pristatytas galingas „Galaxy S21 FE 5G“ už prieinama kainą

Kaip naudoti „Smart Switch“?

Community_Lifestyle_Closing_Banner.png