Aizvērt

Ko vēlies atrast?

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Sākotnējā tēma:

Samsung Galaxy Fit 3

(Tēma izveidota: 24-04-2024 04:54 PM)
35 Skatījumi
Krisha112
Samsung Members Star ★
Opcijas

Hey! :winking-face:

Arī man uz izmēģinājumu ir Samsung Galaxy Fit 3 aproce/pulkstenis. Teikšu kā ir, sākumā man likās, ka šis galīgi nebūs priekš manis, jo ikdienā nesanāk baigi sportot vai sekot līdzi savām fiziskajām aktivitātēm. Biju arī ļoti skeptisks par šo visu, jo esmu redzējis kaut kādus iepriekšējos modeļus un nevarētu teikt, ka tad biju baigā sajūsmā par viņiem. Bet... :face-with-tears-of-joy: Kā jau bieži tas šeit notiek, es maldījos :face-with-tears-of-joy:

WhatsApp Image 2024-04-24 at 16.11.46_fcdbb362.jpg

Man uz testu ir šāds, baltās krāsas modelis. Komplektācija ir diezgan niecīga - pati aproce, lādējamais vads un visādi papīri, ko tāpat neviens nekad nelasa :face-with-tears-of-joy: :winking-face: Pati siksniņa ir no silikona, kas ir ērti, bet, kas man likās pat ļoti ērti, ir veids kā nomainīt siksniņas. Tiek vienkārši piespiesta podziņa un siksniņa ir ārā, lai ieliktu atpakaļ vai nomainītu uz citu, vienkārši ieliek un viss. Šis noteikti ir stipri vienkāršāk, nekā Watch sērijai, ko es ceru, ka ar nākamo versiju uzlabos.

WhatsApp Image 2024-04-24 at 16.26.31_8455a1be.jpg

Kopumā, pati lietošana ir diezgan vienkārša un ērta. Displejs ir pietiekoši liels, lai arī ar lielākiem pirkstiem visur varētu visu nospiest, bet ne pārāk liels, lai traucētu. Es pat teiktu, ka man šī aproce kaut kādā mērā patīk pat labāk, nekā Watch sērijas viedpulksteņi, jo es ikdienā neizmantoju visas maksāšanas, navigācijas un vēl nezin ko. Tā teikt, šī aproce gandrīz vai kā radīta man :face-with-tears-of-joy: Protams, visi treniņi un lietas, kas saistās ar sportošanu man strādā un nekādu problēmu ar aproci nav :winking-face: Es šo brīnumu visu laiku saucu par aproci, jo man viņa ar to arī asociējas. Jā, šeit ir pulkstenis, iespēja izlasīt un primitīvi atbildēt uz ziņām, iespēja kontrolēt mūziku un vēl dažādas lietas, bet galvenokārt viņa ir domāta tomēr fitnesam, kas arī atspoguļojas nosaukumā. Pat izvēloties ciparnīcas dizainu, neskaitot pulksteni, vienmēr būs kāds no papildinājumiem - soļu skaitītājs, sirds ritms, nodedzinātās kalorijas vai kas cits. Tāpēc arī man viņa vairāk vai mazāk saistās ar aproci :winking-face:

Starp citu, man visilgāk aizņēma tieši ciparnīcas dizaina izvēle, jo tā ir anormāli liela. Ir tik daudz un dažādi dizaini, ka noteikti ik viens spētu atrast tieši sev piemērotāko :winking-face:

Baterijas ilgums arī ir tiešām iespaidīgs, tagad gan nemācēšu pateikt precīzi cik dienas tur baterija, bet šo laiku, kamēr aproce ir pie manis (gandrīz mēnesis), esmu viņu lādējis tikai pāris reizes, kas tiešām ir iespaidīgi.

Pie visa pozitīvā jāiemet arī kas negatīvs :face-with-tears-of-joy: Nevar teikt arī, ka tas ir kāds mīnus vai kas tāds, vienkārši lieta, kas man patiktu, ja būtu. Paziņojuma skaņa. Tādas nav, ir tikai iespēja, ka aproce vibrē vai nevibrē. Sākumā man šī skaņa ļoti pietrūka, bet ar laiku esmu atradis, jo vibrācija ir pietiekoši spēcīga.

Kopumā no manis tas laikam ir arī viss, man ļoti patīk Fit 3 un ja arī tev gribas kādu modernāku ierīci uz rokas, bet negribi pārbāztu Watch sērijas pulksteni, kur lielāko daļu funkciju nemaz neizmantosi, tad šis noteikti ir kā variants :winking-face: Kā vienmēr, ja kādi jautājumi vai komentāri, droši raksti, centīšos atbildēt! :winking-face:

3 Atbildes
Lauma_R
Community Manager
Opcijas

Paldies, @Krisha112, ka dalījies savos iespaidos! :ok-hand:

Saki, vai ar Galaxy Fit3 palīdzību seko līdzi arī saviem miega paradumiem un esi izmēģinājis personalizēto miega trenera funkcionalitāti? Būtu ļoti interesanti dzirdēt Tavas domas par to! 😊

 

Samsung Community komanda :handshake:

Krisha112
Samsung Members Star ★
Opcijas

Diemžēl tā ir lieta par ko baidos :face-with-tears-of-joy: Bail pa nakti kaut kur grozīties un atsist ekrānu, lai gan tas ir izturīgs, bet varbūt tikšu pāri sev un izmēģināšu :winking-face: Tad, noteikti, padalīšos ar pieredzi :winking-face:

indrx
Pioneer
Opcijas

Vai ar miega treneri ir domāts tas, kur jāveic tā paradumu aizpildīšana? Ja tā, tad man nācās izmantot, un personīgi man patika, ka pēcāk izdod rezultātu un atkal pēc laika var ieslēgt :smiling-face: es biju Lauva :face-with-tears-of-joy: