Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

opětovné odemčení telefonu

(Téma vytvořeno: 16-01-2024 10:26 PM)
287 Zobrazení
Zdendulin
Journeyman
Možnosti

Dobrý den, rád by jsem se zeptal na opětovné odemčení telefonu....situace : zapomněl jsem znak a telefon po restartu chce znak, došlo to při pokusech až do čekání osm hodin k dalšímu pokusu, v aplikaci kde se hledá telefon se mě přes pc se mě podařilo telefon ještě uzamknout. Telefon nyní není připojen na wifi a má vypnutá data. Otázka zní jestli se dá v tom pc opětovně odemknout a třeba zrušit zámek obrazovky. Jsem smířený i s tím , že se telefon uvede do továrního nastavení, hesla účty si pamatuji. Někdo nějaký nápad jak telefon rozchodit ? Je to samsung A72.

Za rady předem děkuji.

0 Like
3 Odpovědi
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Telefon vypněte. Pote jednoduchym postupem, ktery primo k vasemu telefonu najdete na netu, jej zapněte v "recovery modu" a tam provedte kompletni wipe (factory reset).
Po opetovnem startu si telefon vyzada heslo ke google uctu a po jeho zadani budete mit telefon opet k dispozici (ale zresetovany).

Uvedeni do recovery modu najdete treba zde https://youtu.be/4PQc2euuf60?feature=shared ale s kazdou novou verzi androidu se muze mirne lisit. A bacha..telefon musite skutecne pripoit k pc. Nabijecka nestaci.
0 Like
Zdendulin
Journeyman
Možnosti
Dekuji za reakci,ale bohuzel telefon vypnout nejde,protoze je uzamcen pres funkci najdi moje zarizeni a to nevim jak zrusit a jde jenom restartovat s tim ,ze zase hodi hlasku ,ze do dalsiho pokusu odemceni zbyva osm hodin...no pockam tech osm hodin a uvidim co se bude dit..
0 Like
FRENKY22
Hotshot
Možnosti

Restart by mel pro spuštění recovery modu (dle správného postupu) stačit. No zkuste a uvidíte

0 Like