Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Google Play/Galaxy Store

(Téma vytvořeno: 10-03-2024 12:31 PM)
53 Zobrazení
Ricanek_Adam
Pioneer
Možnosti
Dobrý den, ještě by mě zajímalo jestli stahujete aplikace/hry Google Play či Galaxy store? V čem je rozdíl? Odkud je lepší stahovat a proč?
0 Like
7 Odpovědi
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den, v drtivé většině případů na GooglePlay - sem tam se najde něco, co je jen na Galaxy Store, ale to je výjimka.

Plus některé speciální aplikace s omezením (např. Samsung Health Monitor) najdete pouze na Galaxy Store...
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Asi jen Google Play. Ale setkal jsem se s jedním rozdílem.
Jednu hru jsem stáhl na Google Play a tu samou na Galaxy Store a víte jaký byl rozdíl?
Rozdíl byl v tom že když jste hráli a dokončili jste lvl třeba tak jste mohly shlédnout reklamu pro více odměn. Přesněji to byla hra Stumble Guy. Ve hře byl Store kde jste mohly shlédnout více reklam pro více odměn.
Řešení
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Na Galaxy store, na rozdíl od GPlay naleznete témata, sady ikon, písma, tapety pro Váš Samsung telefon. U aplikací dávám přednost GPlay, občas se nějaká aplikace objeví v Galaxy Store se spec. upravou právě pro Samsungy.
IT technik
Řešení
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Je to ciste o vasi osobni preferenci. Pripadne se obcas v nejakem z obchodu ukaze treba novejsi verze aplikace o dost driv. Tak stahnete tam atd.. ale vylozene nejakou vyhodu/nevyhodu v tom nevidim. 

WhatsApp Image 2023-06-26 at 09.42.36.jpeg
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti
Když si můžu vybrat, tak Play. Pokud bych někdy změnil značku, nemusím nic řešit.
Výjimky: aplikace, které sahají na kontakty, mají v Play ořezanou funkcionalitu. A někdy může být různá cena, občas narazíte na spolupráci vývojáře se Samsungem, ale zase naopak, v Play bývají často akce.


Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


owljackob
Helping Hand
Možnosti
V momentě, kdy Store danou aplikaci nabízí, tak použiji Store. Moc často se to nestává, ale mám takové tušení, že se tam mohou nacházet aplikace, které jsou více uzpůsobené. Třeba u aplikace Zoom jsem byl schopen poznat rozdíl. U některých her je to potvrzeno i ze strany Samsungu. Primárně ale mám aplikace z Google Play.
Libb
MegaStar
Možnosti

Dovolím si aktuální zkušenost: pokud něco koupíte na Galaxy Store a změníte značku telefonu, máte po ptákách. Takže pokud to jen trochu jde, tak Play.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like