Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Dotaz - Bixby routines - pls help

(Téma vytvořeno: 23-03-2024 11:57 AM)
36 Zobrazení
PetrPotter
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

nemohu přijít na to, jak vypnout bixby routines. Mám nastavených asi 20 rutin, aby kazdy den v tolik a tolik hodin se spustil timer 40 minut, protoze pracuju ve skole. Ale kdyz jsou treba prazdniny nebo skola není tak mi timer jede dál a musím ho kazdou hodinu vypínat manuálně. 

Já ale nemohu kazdy den u kazde z 20ti rutin zapnout po jednom všechny rutiny, a zase je vypínat. to by bylo moc zdlouhavé. V nastavení nemám u bixby routines tlačítko na vypnutí.

 

Díky moc

0 Like
6 Odpovědi
FRENKY22
Troubleshooter
Možnosti
Zajimavy dotaz. Je fakt ze nikde jsem nejakou hromadnou deaktivaci nastavenych rutin nenasel.
Leda si na to pomoci goodlock routine+ udelat makro ...
0 Like
Řešení
FRENKY22
Troubleshooter
Možnosti
Ale jde to hromadne i takto ...1711191432569.jpg1711191432606.jpg
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Z mého pohledu bych to navázal na dané místo nebo na WiFi.

Když budete ve škole rutiny se automaticky zapnout a, když zrovna nebudete (nemoc, lékař, prázdniny) tak se rutiny jednoduše neaktivují.

Pokud by jste rutiny chtěl vypnout manuálně postupujte jak píše @FRENKY221711193113796.jpg
0 Like
PetrPotter
Apprentice
Možnosti

Děkuji moc! Místo jsem zkoušel ale bylo to tak 50/50 někdy se spustily nekdy ne, asi je pro telefon tezke hned vedet kde jsem. 

0 Like
PetrPotter
Apprentice
Možnosti

Frenky vy jste skvely! Moooc děkuji ! :smiling-face:

0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Ano, taky mi místa nefungují spolehlivě, ale já se většinu času pohybuji v místech kde není dobré pokrytí.

Ale u WiFi jsem zatím žádný problém neměl.
0 Like