Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Bővül a Samsung Wallet országok listája, Magyarország egyelőre nincs köztük

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-10-2022 06:38 PM)
1133 Megtekintések
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások

Idén 13 új piacon kezdődik a Samsung Wallet bevezetése, Magyarország továbbra sincs a listán

 
image
 
A Samsung népszerű digitális pénztárca platformja készen áll arra, hogy még több felhasználóval találkozzon A Samsung Electronics október 14-én bejelentette, hogy a Samsung Wallet idén 13 új piacra bővül. 2022. júniusi bevezetése óta a digitális pénztárca platform rendkívül népszerűvé vált olyan piacokon, mint Kína, Franciaország, Németország, Olaszország, Korea, Spanyolország, az Egyesült Királyság és az Egyesült Államok. 
 
Most pedig a platform még szélesebb körben elérhető lesz a felhasználók számára. Bahreinben, Dániában, Finnországban, Kazahsztánban, Kuvaitban, Norvégiában, Ománban, Katarban, Dél-Afrikában, Svédországban, Svájcban, Vietnamban és az Egyesült Arab Emírségekben. 
 
„A Samsung Wallet a mindennapi kényelmet a következő szintre emeli, és szorosan együttműködtünk megbízható partnereinkkel és fejlesztőinkkel, hogy gazdagítsuk Wallet-élményünket” – mondta Jeanie Han, a Samsung Electronics Mobile eXperience Business részlegének alelnöke és a digitális életért felelős csapat vezetője. „Arra koncentrálunk, hogy a platformot a lehető legtöbb piacra, a lehető leghamarabb eljuttassuk, hogy minél több Samsung Galaxy felhasználónak legyen lehetősége kihasználni a digitális pénztárca előnyeit.” 
 
A Samsung Wallet egy gyors, egyszerű és biztonságos módja annak, hogy a felhasználók egyetlen mozdulattal rendszerezzék és hozzáférjenek fontos dokumentumokhoz és azonosítókhoz – a bankkártyáktól és a digitális kulcsoktól az utazási igazolványokig, a jogosítványokig és a diákigazolványokig. Ahogy a Samsung továbbra is együttműködik számos megbízható partnerrel és fejlesztővel, a Samsung Wallet képességei tovább bővülnek. A Samsung Wallet platformot a Samsung biztonsági platformja, a Samsung Knox védi, amely ujjlenyomat-felismeréssel és titkosítással gondoskodik a felhasználók fontos adatainak védelméről. Ezen felül a Samsung Wallet a különösen érzékeny dokumentumokat elszigetelt környezetben tárolja, ami extra védelmet nyújt az esetleges digitális és fizikai hackelési kísérletek ellen.
 
image
 
Szerintetek mikor lesz elérhető Magyarországon is ez a remek funkció? Órán is sokkal kényelmesebb lehetne az ügyintézés, bár arra ott egy remek megoldás, amit a Watch4 óta Google Pay-nek hívnak.
 
12 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Őszintén fogadni mernék, hogy a GoodLock-al együtt lesz elérhető, ha valamikor. 🙃


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Köszi az infót. 

0 tetszik
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Igen, ezt akartam is írni..
0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Gyula! 

Érdekes és már várom! 

0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Hát nem tudom, mikor lesz itthon elérhető, de jó lenne, ha jönne ide is.
KristofJ
Samsung Expert
Beállítások

én már egy ideje várom hogy hozzánk is elérjen, de majd egyszer.

Taresz
Journeyman
Beállítások
Szerintem soha pedig jó lenne mert nem kéne óra cserén gondolkodni...
petus
Journeyman
Beállítások
Majd mikor lesz elérhető a Samsung Wallet majd magyarorszagaon
0 tetszik
petus
Journeyman
Beállítások
Mar nagyon Akkorom
0 tetszik