Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

SmartTag2 felhasználói tapasztalatok

(Témakör létrehozásának dátuma: 08-12-2023 10:20 AM)
83 Megtekintések
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Sziasztok!

Ezúttal a saját tapasztalataimat, élményeimet szeretném veletek megosztani a Samsung egyik legfrissebb, ráncfelvarrott termékéről, a SmartTag2-ről. 

image


"Jelöld meg! Találd meg! Nagyon ott van!" - többek között ilyen hangzatos szlogenekkel rántotta le a leplet a Samsung Electronics a SmartTag legújabb generációjáról. Ami igazából a 2-es szám ellenére már a harmadik felvonás (a SmartTag után volt SmartTag+ is). A legeslegjobb az egészben, hogy a gyakorlatban is megállja a helyét. Korábban egy pluszos modellt használtam, ami a kocsiban pihen jelenleg. Röviden összefoglalom az előnyöket és a hátrányokat is - utóbbi nincs. 500 napos üzemidőt ígér a gyártó, ami az eddigi adataim és tapasztalataim alapján simán járható: ez főként a remek optimalizálásnak köszönhető. Por- és vízálló (IP67). Nem egy alkalommal áztatom meg a kulcscsomómat. Sőt, egyszer már a méteres hóban is elhagytam, mégis meglett a Tag miatt. Csak emiatt külön szenzáció nekem ez a termék. A mérete telitalálat: pici és könnyen használható akasztó, korrekt hangszóró és jóval kisebb, még a legkisebb kulcsomnál is. Természetesen elérhető hozzá több tartozék is csecse tokokkal, de ezekkel nem éltem. A legfontosabb, hogy a fent felsorolt funkciók mind remekül működnek a gyakorlatban is, és kezelőfelületként szolgáló SmartThings alkalmazás is jól kiegészíti. Sajnos több okoseszköz esetében nálam az alkalmazás az egyik Achilles-ín, jelen esetben határozottan nem.

Röviden ennyi. Ti mit gondoltok a SmartTagekről?
3 Válaszok
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
sokkal jobban tetszik ennek a kialakítása, mint a korábbiaknak😊
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Nekem is!
0 tetszik
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Szerintem is jobb megoldás talán még a nyereg csőben is elférne.

0 tetszik