Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung Galaxy A55 Bundle - Telekomos vásárlás esetés

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-05-2024 10:38 AM)
695 Megtekintések
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Sziasztok!

A telekom ügyfelei ismét egy remek kedvezméyben részesülhetnek. 
Amennyiben 2024.05.03 és 2024.05.30 között a Telekomnál vásároljuk meg új Galaxy A55 klészülékünket, Király tengerészkék/Sötétkék színben, úgy a Members appon belül Galaxy Fit3 aktivitásmérőt igényelhetünk. 

image


image


Szerintem ezek remek ajánlatok, mert lehetőséget biztosítanak új eszközök kipróbálására. 
Ti szeretitek ezeket az akciókat? Milyen terméknek örülnétek, ha ajándék lenne egy-egy adott eszköz mellé? 😁
35 Válaszok
HZ888
Student
Beállítások
Ez eddig oké. De a kedvezmények menüben a jelölt ajánlat nincs ott. Vettem egy olyan telkót. 6.-án a kislányomnak. Kizárt dolog, hogy az akció kezdete után 3 nappal elfogyott. Egy 28+30 napra hírdetett akciós időszak 3. napján az nagyon problémás lenne... Segítsetek légyszíves. Köszi
0 tetszik
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Szia!
Amennyiben nem jelenik meg ez a kedvezmény, vedd fel a kapcsolatot a promóciós szabályzatban található e-mail címen a céggel, aki biztosítja a kedvezményt.

E-mail cím:
A55_5G_Fit3_promocio@ogilvy.com

Ide írd le, hogy nem jelent meg a membersben és mellékeld a vásárlást igazoló számlát és így regisztráltál is az ajándék óráért.
0 tetszik
HZ888
Student
Beállítások
Köszönöm!
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Nagyon szívesen! Remélek sikerrel jártok!😊
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
ez újfent egy remek bundle😊
FTamas
Samsung Expert
Beállítások
Köszi az infót ! 🙌🏽
veritas
Explorer
Beállítások
Szerintem hasznos párosítás és üzleti fogás az ilyen szintű árúkapcsolás. Én is éltem a lehetőséggel már.
Adryka90
Student
Beállítások
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy aki megigényelte a fit3 aktivitásmérőt, kapott visszajelzést? Köszönöm!
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások
Jó kis promó
0 tetszik