Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Miért különleges a BTS kiadású termékcsalád?!

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-07-2020 08:00 AM)
459 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Július 9-én egy cseppet sem hétköznapi termékcsalád debütált Magyarországon. A BTS kiadású termékekről volna szó, amiről @MonikaP  által már született egy cikk, azonban most egy kiegészítő jellegűt hoznék el.

 

A BTS nevű fiúegyüttes a dél-koreai pop műfajában érvényesülnek. A Big Hit Entertainment fedezte fel a csapattagokat anno 2010-11-ben több válogatás formájában. 2012-ben már együtt voltak, akkoriban közösségi hálózaton érvényesültek, azonban csak 2013 júliusában épültek a köztudatba a „No More Dream” című számukkal. Azóta több mint 33 milliós Youtube feliratkozói bázissal rendelkeznek, és van olyan zeneszámuk, amelyet már több mint 1 milliárdan láttak. Nekem a kedvenceim még ez alatt vannak, de hogy címén is említsem őket: az Idolról és a Best of me-ről van szó.

 

Már a korábbi években is együtt dolgozott a Samsung a BTS-sel, azonban a 2020-as év abból a szempontból különleges, hogy a 7. évfordulójuk alkalmával piacra dobtak több terméket, amelyek lila színben láttak napvilágot. Mindegyik termékre rákerült az együttes logója, de hogy mik is ezek valójában, mondanám:

 

  • Galaxy S20+ BTS Edition
  • Galaxy Buds+ BTS Edition
  • Vezetéknélküli töltőpad BTS kiadásban (nincs jelen a magyarországi piacon)

 

Most előbbi kettőre helyezném a hangsúlyt, hogy a különleges csomagolás még milyen tartalmak rejt magában!

 

Galaxy S20+ BTS Edition:

 

A külsőnél maximum még annyit jegyeznék meg, hogy a termék kameraszigetén egy szívecske foglal helyet, amiről kevés weboldalon emlegetnek, pedig nagyon vagány. A doboz további alaptartozékai között egy átlátszó szilikontok, valamint egy matricakészlet található, amelynek darabkáit: vagy erre, vagy a készülékre rá lehet ragasztani. Ezen kívül a csapattagokról egy-egy snapcard, vagy magyarosabban képeslap.

 

galaxy-s20_bts-edition_package.jpg

A Galaxy S20+ egyedi szoftvert kapott. Már a bekapcsolásakor mutatkozik, hogy a szoftverfejlesztők belenyúltak ebbe is, ugyanis a „I Believe in your Galaxy” felirat köszön vissza, valamint egyedi felület, amit csak a készülék tulajdonosai élvezhetnek. Ezen kívül ott van a BTS XR Snapshot applikáció is, amivel a csapattagokkal lehet közös virtuális fotót készíteni, illetve a Weverse nevű app, amiben kisebb webizódokat láthatunk a banda életéről. Rajongóknak abszolút kötelező.

 

Illetve itt egy TikTok videó a bekapcsolásáról!

 

Csak a Samsung Experience Store-okban lehet megvásárolni 389 990 Ft-os áron, ha valakinek felkeltette a mattosított lila készülék a kíváncsiságát.

 

Galaxy Buds+ BTS Edition:

 

Ugye az előrendelési lehetőségek között szerepelt anno egy olyan, hogy, aki megvásárolja a Galaxy S20+ BTS Edition-t és mellé még benevez egy Galaxy Buds+-ra is a banda színeiben, akkor féláron jutott hozzá. Most azonban ilyen akció nincs, viszont, ha a Samsung Members-be ellátogattok, akkor ott találhattok egy 20%-os kupont, amivel lejjebb lehet nyomni az árát, a 79 990 Ft-ot.

 

A Galaxy Buds+ alaptartozékain kívül a csomagolás alatt találhattok:

 

  • 7db képeslapot: amin a fiúegyüttes található egyesével. Ezek annyiban térnek el a Galaxy S20+-os változatétól, hogy mindenkinek a fülében mutatkozik a fülhallgató egység.
  • kaptok a Galaxy Buds+-hoz egy tokot, ami az ejtések ellen tökéletesen véd, illetve, ha nem rendelkezel az okostelefonnal, akkor a tokba épített NFC chip segítségével egy preview-t tudsz telepíteni arról, hogy miként nézne ki a BTS téma a jelenlegi készülékeden.

 

btsa.png

 

Zárásképpen pedig mutatnék két olyan screenshot-ot a témáról, amit biztosan nem láttál még sehol sem:

 

wp-1595829416126876091863236293311.jpgwp-1595829416264605427632222380310.jpg

 

Nem csak azoknak ajánlanám a BTS kiadású termékeket, akik szeretik a bandát, hanem azoknak is, akik különleges telefonra vágynak, ami nem köszön vissza minden utca sarkon; illetve emellett a prémium szegmensből választanának.

 

Üdv.:

Krisz

5 Válaszok
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisz!

 

Köszönöm a kiegészítést! 😊

 

Egyébként miután kiállították a telefont és a Buds+ -ot, újra megbizonyosodtam arról, hogy nagyon jól áll ez a színvariáns a fülesnek. 🤔😁

 

Sőt...a telefon matt hátlapja kifejezetten egyedi, remélem a jövőben több készülék jön ki ezzel a matt hatással-több színvariánsban. 🤗

 

Üdv,

Móni

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Krisz!

 

Ez a kiadás zseniális lett, szerintem főleg a keleti térségben rekord eladások születnek belőle. Itthon pedig a színével tarol és az egyediségével. Persze itthon is akadnak  BTS rajongók bőven. 

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

Megneztem ezt a kiadást élőben és azt kell mobdjam, ha különleges kiadást akarsz vásárolni még prémiumabb érzéssel, akkor a S20as család tagjai közül ez a kiadás a megfelelő. Tetszik a csomagolás és, hogy plusz dolgokat tartalmaz a csomag. Emellett a Buds+ nagyon exluzív csomagolása és a plusz tok a budshoz..szerintem megéri a felárat a sima modellhez képest. Köszi ezt az érdekes kiegészítést!

Üdv. AndrasK

0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evi!

 

Sokat hallom a hazai átlag közönségtől, hogy ez a termék nem éppen a magyar piacra való, helyette pedig inkább hozták volna el a Star Wars kiadású Galaxy Note 10-et tavaly decemberben! Mindkét oldalt meg tudom érteni, de szerintem attól, hogy egy banda képviseli a terméket, még nem jelenti azt, hogy csak annak a rajongói bázisa vásárolhatja meg.

 

Nekem nagyon bejött ez a mattos jellegű hátlap, és nagyon remélem, hogy a következő Galaxy-flagship termékcsaládnál elhagyják a fényeset és leváltják valami olyanra, amiből kevesebb van a piacon. 

 

 

0 tetszik
JozsefZs
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisz!

 

Köszi a remek kis összefoglalót, maga a készülék kinézete és színe tökéletes és eléggé egyedi megjelenést kölcsönöz a készülék valamint a Buds számára is. 

Viszont én minden témától a falra mászok függetlenül attól, hogy milyen színe van vagy miről szól, nekem ez a témázás egyszerűen nem fekszik. Ha lenne egy ilyen limitált szériás készülékem első dolgom lenne, hogy megkeressem az alap témát és beállítsam. 

Remélem, ezek után a többi limitált szériás kinézet is megérkezik majd hozzánk is, mert nem vagyok BTS rajongó, de egy Ironman vagy hasonló remek extrás verziót szívesen elfogadnék.

0 tetszik