Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Hogyan használhatok egyszerre 2 SIM kártyát?

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-01-2024 08:45 PM)
1275 Megtekintések
Anorszka
Pioneer
Beállítások
Sziasztok!🙂

Néhány hete Hollandiában élek, és szeretnék helyi telefonszámot beszerezni - egyszerűbb lenne az intézkedés azzal, például. 
Feltöltőkárytás verzióra gondoltam, mert nekem az érné meg, de a magyar számomat is megtartanám.

Viszont, gőzöm sincs, hogyan működik a Dual SIM a telefonban, mit is kéne beállítanom és hol kéne keressem a megfelelő beállításokat. Tartok attól, hogy eltolok valamit, és akkor engem sem érnek el és én sem fogok tudni telefonálni.

A telefonom egy A32 LTE típusú telefon, még otthon vettem, kártyafüggetlen példányként a Store-ból.

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

A Beállítások -> Kapcsolatok -> SIM-kezelő beállításán belül találod meg a Preferált SIM-ek opciót, ahol be tudod állítani, melyek legyenek az elsődlegesek az adott funkcióknál. Nem kell túlgondolni, mivel kb. ahogy használnál csak egyet, úgy kell kettőt is. Hívásnál és az SMS-nél is megjelenik egy-egy ikon 1 és 2 felirattal. Ilyenkor érdemes fejben tartani, melyik a magyar, melyik a holland és azt megnyomni.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

6 Válaszok
SAVFOR
First Poster
Beállítások
Szia! Találtam egy rövid videót ami megmutatja a telefonod beállításait dual sim esetén. Röviden, ha benne van mindkét kártya, akkor a sim beállításoknál kiválaszthatod azt, hogy hívás, sms esetén melyiken küldje alapértelmezetten, vagy mindig kérdezzen rá. A mobilinternet forgalomnál szintén be lehet állítani azt, hogy melyik kártyáról menjen.
https://youtu.be/UJCOAuTuduU?si=4KdiKKcmlzVTp2aF
Megoldás
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

A Beállítások -> Kapcsolatok -> SIM-kezelő beállításán belül találod meg a Preferált SIM-ek opciót, ahol be tudod állítani, melyek legyenek az elsődlegesek az adott funkcióknál. Nem kell túlgondolni, mivel kb. ahogy használnál csak egyet, úgy kell kettőt is. Hívásnál és az SMS-nél is megjelenik egy-egy ikon 1 és 2 felirattal. Ilyenkor érdemes fejben tartani, melyik a magyar, melyik a holland és azt megnyomni.

Anorszka
Pioneer
Beállítások
Köszönöm a segítséget, sikerült! 😀

Hívásnál beállítottam, hogy mindig kérdezzen rá kimenőnél.

Viszont: az üzenetek a holland SIMre, ugye, hollandul érkeznek. Lehetséges beállítani azt (My Vodafone-on belül), hogy arra is magyarul érkezzen az üzenet, mint az első SIM-re?
Fordító elérhető, megoldható az értelmezés; csak érdeklődöm.
Beraco
Explorer
Beállítások
Ha jelzi hogy DUO akkor ha berakod mind a 2 részbe akkor választanod kell hogy sim1/sim2
Beraco
Explorer
Beállítások
A sim kártya részbe 🤣
vaczireni
First Poster
Beállítások
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Samsung A32 telefonnál hogyan tudom a 2. sim kártya számát kijeleztetni a telefonnal? Most vodafone a fő kártya, ami előfizetéses, 2. Sim az telekom feltőltős. Köszönöm a választ. Üdv: Váczi Reni
0 tetszik