Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Hogy sikerült a karácsony?

(Témakör létrehozásának dátuma: 25-12-2023 01:48 PM)
69 Megtekintések
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

christmas-tree-ideas-balsam-hill-64c2c47de0c80.jpgTegnap volt szenteste, így kimondhatjuk, hogy karácsony kellős közepén vagyunk, és hamarosan úgymond túl is leszünk rajta. Remélhetőleg minden családtagot sikerült meglátogatni, minden ajándékot sikerült átadni és átvenni, illetve minden menüt sikerült végig kóstolni – vagy akár teljesen elpusztítani is 😊. Észrevételeim szerint ez az időszak sajnos a pihenésről szól a legkevésbé, inkább a folyamatos jövés - menésről, sietségről, miközben megpróbálnak mindent megvenni, mindenhova eljutni, és mindenkinek úgymond „eleget tenni”, emiatt elég megterhelő lehet egyeseknek az ünnepi szezon lebonyolítása.

 

Nálam például az a szokás, hogy beülök az autóba 25-én reggel, és városról – városra végig látogatok minden családtagot, ügyelve arra, hogy senki ne maradjon ki a körből. Ha ezzel megvagyok, jöhetnek a közeli barátok is, mivel fontosak számomra - szinte már családtagok - így el kell jutnom hozzájuk is. Habár hozzászoktam, hogy sok teendő jut az ünnepekre, nem tartom fárasztónak ezt a procedúrát, hogy sok-sok kilométert meg kell tenni!  Idén is sikerült végig járni ezt a kört, és örömömre szolgált, hogy mindenkinek sikerült olyan ajándékot szereznem, amit szeretettel fog használni, és örömét leli majd a funkcióiban! Idén leginkább okos órát szereztem be mindenkinek, mert nagyon sokan már fel vannak szerelkezve a legújabb okos készülékekkel, viszont okos órája szinte senkinek sincs, így ez volt a nagy ötlet, hogy majd ezzel kedveskedek! Tegnap minden átadásra került, és boldog arcokat láttam, így úgy gondolom jól sikerült választani ajándékok tekintetében!

Fontos kiemelnem, hogy azért döntöttem az okos órák mellett, mivel nagyon jó akciókkal találkoztam decemberben, amelyek miatt nagyon kecsegtetővé váltak ezek az ajánlatok! 

images.jpeg

Így tehát javaslom minden olvasónak, hogy ilyenkor szoros figyelemmel kövesse a webshopok és boltok híreit, hogy időben le tudjon csapni egy kiemelkedő ajánlatra! Nagyon sok értékes és minőségi terméket ki lehet így fogni, így érdemes ilyenkor is nyitott szemmel járni!

Egy szó, mint száz: habár az idei karácsonyi szezon is eseménydúsra sikerült, úgy érzem mindent megtettem annak érdekben, hogy a lehető legjobbat hozzam ki belőle! A karácsonyi ebéd és vacsora természetesen bőséges és tökéletes volt, így mindenki boldogan, teli hassal vehette át az ajándékát! :smiling-face:


Na és nektek hogy teltek az ünnepek? Sikerült összehozni az ajándékozást úgy, ahogy terveztétek? Tudtatok sok finomságot enni? :smiling-face: Várom válaszaitok!

U.I.: utólag is Boldog Karácsonyt mindenkinek! 😊

6 Válaszok
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Boldog karácsonyt Nektek is! 

Én teljesértékűen majd holnaputan fogok tudni nyilatkozni

0 tetszik
ViviB
Samsung Expert
Beállítások
Ez egy nagyon aranyos szokás tőled. 🥰 Az okosóra meg nagyon fullos ötlet, az elmúlt években ellőttem ezt én is mindenkinél. 😃
Nyck
Troubleshooter
Beállítások

Neked is boldog karácsonyt! 😊

Nálunk eddig nyugalomban teltek az ünnepek. 🎄Semmi idegeskedés, kapkodás, veszekedés… Teljes béke. 😃

Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Boldog Karácsonyt! Remélem mindenkinek nyugodtan telik ha még zsúfolt is.

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások
Nagyon jól sikerül mindig 🙂
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
nálunk nem úgy sikerült ahogyan terveztük, mert a családban többen covidosak lettek, így a nagy jövés-menés elmaradt, de azért amit lehetett, kihoztuk belőle 😊
0 tetszik