Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Youtube profilkép probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-05-2023 08:35 AM)
253 Megtekintések
akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Sziasztok! A problémám a következő: Váltottam profilképet a Youtube-on. Ha a "My channel" fülre megyek, az új profilképem jelenik meg, de ha a "Search" fülön keresem meg a csatornámat, (fontos, hogy nem megyek rá a csatornámra amikor megkeresem magam, csak előnézetben nézem) megjelenik, de a rossz profilképpel. Miért van ez, és hogy tudom javítani?

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Frissítés: Minden ok, csak várni kellett.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

11 Válaszok
Attila_HUN
Helping Hand
Beállítások
Szerintem kell neki egy bizonyos idő, mire szinkronizálja a YouTube. Persze lehet egy bug is, mert én ilyet Messengernél láttam eddig.
akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Köszi!
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia,

Mivel a YouTube egy elég népszerű szolgáltatás, így kell egy kis idő, míg bizonyos változtatások célba érnek. Mostanra (tehát 2-3 óra után) azonban már biztosan meg kellett volna változnia a profilképednek, ez azóta megtörtént?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Minden rendben, ha a csatornám ra nézek rá. De ha magamra rákeresek, és nem nyomok rá a profilomra, még mindig a régi van.
0 tetszik
akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Sokan azt írják, hogy "cache"-t kell kitörölni. Ez a módszer?
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Igen, az is megoldást jelenthet.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Szerintem csak valami bug van. Régebben ez a google-lal volt. Ha a fiókomon voltam a új profilkép jelent meg, de ha mondjuk Google híreket olvastam, még mindig a régi volt ott. Idővel megjavult.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia! Az egész Google-nél van, hogy időbe telik, mire mindenhol átáll a profilképed az újonnan beállítottra. Telefonom volt, hogy nekem az segített, hogy az adott app gyorsító tárát töröltem.
akkaWHT
Pathfinder
Beállítások
Kitöröltem (1 gb-ot) de nagyon semmi. De tényleg mindenhol átállt, csak ott nem.
0 tetszik