Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung A70

(Témakör létrehozásának dátuma: 12-07-2019 07:42 PM)
522 Megtekintések
berci25
Student
Beállítások

Hogy lehet A 70 nel 3D képet készíteni

0 tetszik
4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ha a Facebook általi háromdimenziós fénykép létrehozására gondolsz, akkor el kell szomorítsalak, de jelenleg csak bizonyos Apple készülékek (illetve májustól már elvilegesen valamennyi androidos készülék) számára biztosította az alkalmazásba beépített funkciót.

 

Azonban feltölteni böngészőn keresztül ugyanúgy van lehetőség, ehhez az alábbi metódust ajánlom.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
berci25
Student
Beállítások

Kaptam tőled egy linket amitől lefagy a telóm engem az érdekel hogy hogyan tudok 3d képet készíteni Samsung A 70-nel 

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Kedves Berci!

 

Szeretnénk neked segíteni, de ehhez előbb tisztáznod kellene, hogy mit értesz pontosan 3D-s kép alatt.

Ha a Facebook-os mélység információval ellátott képekre gondolsz, akkor @RozvM ahhoz egy nagyon jó leírást linkelt. Mivel jelenleg a Facebook Messenger applikáció ezt nem támogatja Android platformon, szükséged lesz hozzá egy számítógépre, és a böngészőn keresztül a Facebook weboldalán létrehoznod a kívánt képet. Nekem PC-n hiba nélkül megjelenik a linkelt weboldal. Ha szeretnéd szívesen leírjuk ide a szükséges lépéseket magyarul, illetve segítünk, ha elakadsz valahol, amennyibe PC-ről is gondot okoz a linkelt weboldal megnyitása, vagy az ott leírt lépések nem világosak.

 

Ha nem erre a 3D-s képre gondoltál, hanem valami teljesen másra, akkor légyszíves magyarázd el, hogy milyen 3D-s képet is szeretnél pontosan csinálni.

 

Üdv,

Ádám

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@berci25  írta:

Kaptam tőled egy linket amitől lefagy a telóm engem az érdekel hogy hogyan tudok 3d képet készíteni Samsung A 70-nel 


Ha a készüléked nem képes megjeleníteni a weboldalt, akkor ott súlyos problémák vannak...

 

Mivel gyanítom mire gondolsz, ezért az alábbi alkalmazásokat tudom neked ajánlani.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik