Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Galaxy J6+

(Témakör létrehozásának dátuma: 10-09-2020 07:51 PM)
326 Megtekintések
DavidCZ95
Explorer
Beállítások
Hello mindenki!
Érdeklődni szeretnék hogy Galaxy J6+ készülékem mikor kapja meg végre az android 10-t? Csak mert ott a Members appban először írták Júliusba a frissitést aztán augusztus utána szeptember lett belőle modt pedig megint frissítették a listát és most már októberre igérik a frissítést
19 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Az illusztráción látottakat a Telefon➡➡Beállítások➡Hívásháttér helyen tudod elérni.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Saját
Journeyman
Beállítások
De nekem ilyen van csak
0 tetszik
Saját
Journeyman
Beállítások
Nekem csak ilye nem van Screenshot_20210925-033058_Phone.jpgScreenshot_20210925-033119_Call settings.jpg
0 tetszik
Saját
Journeyman
Beállítások
🙂😏Screenshot_20210925-033058_Phone.jpgScreenshot_20210925-033119_Call settings.jpg
0 tetszik
DavidCZ95
Explorer
Beállítások
Azért nincs ott neked mivel a te készüléked már nem kapta meg az One UI 3.0 frissítést így ez a beállítás nem lesz elérhető számodra.
Saját
Journeyman
Beállítások
Ja értem jolvan nagyon szépen köszőnöm
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Pontosan milyen telefonod van @Saját?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Saját
Journeyman
Beállítások
Samsung galaxi j6
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ebben az eseteben ahogy @DavidCZ95 is említette, nem érhető el az említett funkció.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Saját
Journeyman
Beállítások
Samsung galaxi j6 tom van
0 tetszik