Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Samsung notes feljegyzés megjelenítése

(Témakör létrehozásának dátuma: 31-08-2021 05:08 PM)
1032 Megtekintések
slibertine
Journeyman
Beállítások

Párom majdcsak 4 év után lecserélte Samsung J5 2017-es telefonját egy Samsung A12-re, de a képernyőre kihelyezett kis jegyzetek nem jelennek meg, nincs olyan widget a samsung notes-nál, hogy "feljegyzés megjelenítése", csupán annyi, hogy "feljegyzés létrehozása".

Én is másfél hónapja cseréltem le a J5 2016-os készülékem egy A52-esere. Az említett 4 telefon közül csak az A12 merült fel ez a probléma. Valamit lehetne kezdeni vele, hogy meg lehessen jeleníteni a jegyzeteit? Vagy miért nincs meg neki ez az opció?

#galaxya12

#samsungnotes

 

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia @slibertine!

Sajnos az említett funkciót hardveres limitáció és teljesítménybeli visszaesés miatt miatt nem lehet implementálni.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

12 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Kérlek tudnál küldeni egy képernyőképet az említett jelenségről?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
slibertine
Journeyman
Beállítások
Szia, ilyen az A12-n. Csak ez az egy opció van.received_253242846653555_6716.jpgreceived_2877832992467632_6717.jpg
slibertine
Journeyman
Beállítások
Míg az A52-n és a régebbi telefonjainkon is volt több opció, ami a képen is látható.Screenshot_20210831-182140_One UI Home.jpgScreenshot_20210831-182145_One UI Home.jpgScreenshot_20210831-182130_One UI Home_6718.jpg
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Az A12-n van már létrehozva jegyzet?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
slibertine
Journeyman
Beállítások
Persze, van a jegyzetbe több jegyzet is, amit még smart switch-el átmásoltunk. De írtam frisset is, hátha úgy megindul a dolog, de semmi változás. Gondoltam, hogy esetleg másabb az android vagy bármi és amiatt? De a régi készülékeken akkor is miert volt jó?:/ Nem értem
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Kérlek küldj egy teljes oldalas képernyőképet a Beállítások➡A telefon névjegye➡Szoftver adatai menüpontról.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
slibertine
Journeyman
Beállítások
.received_1040072050155471_6723.jpg
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ebben az esetben jó eséllyel a One UI Core változatából hiányzik ez a funkció.

Továbbítom a fejlesztőknek az észrevételedet. 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

slibertine
Journeyman
Beállítások
Köszönöm a segítséget! Remélem egyszer jó lesz.