Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Galaxy A70 hanghiba

(Témakör létrehozásának dátuma: 19-09-2019 08:22 PM)
1632 Megtekintések
ttigris
Explorer
Beállítások

Sziasztok!

A következő problémát jelezték ismerőseim:

ha velem beszélnek, helytől, napszaktól függetlenül szaggatva, "buborékosan" lehet csak hallani amit mondok. Én viszont mindenkit tisztán hallok. Másfél hónapos a készülék.

Ma a Samsung Ügyfélszolgálatnál azt javasolták, hogy csinaljak egy "Hálózatbeállítások visszaállítása " projektet, hátha valami frissitéssel akadt össze a keszülék. Megtettem, de sajna a probléma maradt. Még egy lehetőség a gyári beállításokra történő visszaállítás lenne, de tartok attól, ha a telo ezt követően felfrissít, jön a hiba is ( ha szoftveres eredetű). Ugyanez lenne (?) a helyzet a bizt.mentés/visszaállítás esetén is.

Végső esetben - mivel garanciás - leadom a t-mobilba javításra, de ez hosszadalmas lesz és igencsak megkérdőjelezhető a végeredmény. (nem szeretnek garanciázni, majd nem találnak hibát, és visszaküldik - korábbi személyes tapasztalat.)

 

Ha van valami tapasztalatotok, 5letetek, szivesen venném. 

Köszönettel:

ttigris

0 tetszik
16 Válaszok
Szandi
Student
Beállítások
Szia! 30-as vagy te is??? Nekem a sim csere után megoldódott, bár egy ember még mindig panaszkodik rá: édesanyám. Tegnap is panaszkodott , hogy cseréljem le a telefont, mert nem jó. Az a fura, hogy a többiek, akikkel beszélek azt mondják, hogy teljesen jól hallanak. Azt hittem anya telójával van a gond, de annak meg az mond ellent, hogy a régi s8-asommal , ha hívtam őt, ilyet nem tapasztalt. Ill. egy eset volt még...a lányom, aki megkapta a régi s8-asomat egyszer kérdezte, hogy hol vagyok, mert nem hall rendesen. Pedig kint az utcán voltam, Hatvan városában, térerő normális. Más arra is panaszkodott, hogy a kamera lefagy. Nem igaz, hogy ennyi pénzért nem tud normálisat adni a Samsung. Még a legolcsóbb teló is tudja azt, amire alapból kifejlesztették a TELEFONÁLÁST! Eddig ilyet más telefonnál nem tapasztaltam, még a leg gagyibbnál sem. 😞
0 tetszik
jegenye
Student
Beállítások
Sziasztok! Kapcsoljátok ki a volte 4G- t és az megoldja a problémát
Szandi
Student
Beállítások

Szia! Kikapcsoltam...kíváncsi leszek, hogy megoldódik -e a hanghiba. Nem sok reményt fűzök hozzá...

0 tetszik
jegenye
Student
Beállítások
Nekem bejött
0 tetszik
kutiferi
Apprentice
Beállítások

na ezt még kiprobalom, köszi. 

0 tetszik
Szandi
Student
Beállítások

Sziasztok! Az az érdekes, hogy az egyik ismerősömnek A50-es van, neki be van kapcsolva a VoLTE és semmi probléma a hanggal 😞

0 tetszik
ttigris
Explorer
Beállítások

Sziasztok! Örülök (persze nem!), hogy nem én vagyok ilyen szerencsétlen...

A SIM csere óta nem jelezték vissza a hanghibát, de: 

1. a video (kamera) lefagyása már szinte nonszensz.

2. néha elfelejti az ujjlenyomatot "elkérni", még jó, hogy jelszóval is indítható.

 

ezt a VOLTE-s trükköt kipróbálom azért.