Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Akadozo videok

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-08-2020 09:34 PM)
700 Megtekintések
Streetee
Apprentice
Beállítások
Sziasztok!

Picit tobb, mint 1 eve van egy Galaxy S8-am. Az elmult 2hetben elkezdtek, hol jobban, hol kevesbe akadozni a videok. 

Sajat tarhelyben 27GB szabad terulet van meg es a rambol is legalabb 1-1,5GB mindig szabad, amikor leellenorzom.

Esetleg valakinek tippje, hogy javithato ez a hiba? Mi okozhatja?
Koszi, Streetee
5 Válaszok
Norbertooo
First Poster
Beállítások
Nálam is ugyan ez van!
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

 

Ennyi infóból egy keresztbe tett szoftverfrissítésre tudok gondolni, avagy érdemes lenne neki menni a készülékeknek egy gyári visszaállítással.

 

Amennyiben ezután sem oldódik meg a probléma, érdemes lenme tesztelni hogy melyik platformon (pl.: Galéria/Videólejátszó, Webböngésző, Facebook, Messenger, YouTube, Twitch, TikTok, Snapchat, stb...) érzékelhető a leírt jelenség és melyiken nincs baj a lejátszással.

 

A memória és a tárhely adatok nem sokat érnek egyébként önmagukban, mivel a videók dekódolása elsősorban CPU-val és GPU-val zajlik.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

sallailaci
Pathfinder
Beállítások
Nekem S8+-om van és főleg szoftverfrissítések után picit lelassul az egész telefon. Én félévente újratelepítem az egészet, utána szuper. Előtte biztonsági mentést mindenképpen csináljatok! 🙂
Streetee
Apprentice
Beállítások
Koszonom a valaszokat. 😎

Galeriabol, Youtuberol es IG-ot nezve is csinalja. Mas nem nezek/hasznalok.

Probalkozom es meglatjuk.
Koszi meg egyszer😎
Streetee
Apprentice
Beállítások
Sziasztok! Akkor alig vartam, hogy jojjon egy szoftverfrissites, ami megoldotta a problemat. DE!!!! ISMET JOTT EGY ES ISMET KATASZTROFALISAN SZAGGAT!!!!

Szo szerint elvezhetetlen a videozas rajta, majdnem minden 3. mp-ben akad...😤😤😤
0 tetszik