Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Tükrözés

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-07-2022 08:23 PM)
239 Megtekintések
Ádám950131
Pathfinder
Beállítások
Miért akad a telefon ha képernyőt tükrözöm ? Okoskodók kíméljenek. Nem a nettel és nem a tv-vel van baj, hanem a telefonnal. Mit lehet tenni ? Perelni ? 21 ultra (legalább is a dobozon ez van, de közben egy A50 erősebb)
7 Válaszok
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Hányszor fogsz még erről posztolni ? 🙂
Ha valami szoftveres probléma miatt csinálja ezt, akkor érdemes egy gyári visszaállítást csinálni.
Tárhellyel hogy állsz, mennyi szabad a készüléken ?
Ádám950131
Pathfinder
Beállítások
120giga szabad. Addig fogok jönni míg nem kapok választ, meg nem azt kéne nektek meg eröltetni hogy minden *****, és a telefonnak nincs hibája.
0 tetszik
vairnewl
Explorer
Beállítások
Ha gond van a készülékkel, számomra adódik a kérdés: miért nem viszed szervizbe? Posztokkal nem lesz jobb, akárhányszor fogod kitenni... a szervizben tudják kivizsgálni a feltételezett hibát.
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
AxelBog Szia! szerintem ez nem hiba. A vezeték nélküli kapcsolatok nem annyira stabilak még, nekem is itthon van egy kis 2mp-es késés a telefon és a tükrözött képernyő között. Szerintem ez nem is szervíz kérdése... és nem értek egyet a posztolóval mivel egy a50-nek az ereje a fasorban sincs az S21 ultrájéhoz képest. Remélem jó az ötletem arról, hogy ez nem szoftveres, de érdemes próbálkozni!

Üdv: D.
Ádám950131
Pathfinder
Beállítások
Mert a szervizből ide irányítottak.
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Tudnál kérlek videót küldeni az említett jelenségről, amin a TV és az említett okostelefon is egyidejűleg látható?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
már kértük régebben
0 tetszik