Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

S20FE hívás probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 16-06-2023 11:21 AM)
164 Megtekintések
Papos0811
Apprentice
Beállítások
Sziasztok! Rendkívül bosszantó problémával szembesültem Galaxy S20 FE eszközömnél. Gondol egyet és nem fogad hívást, sőt nem is jelzi,hogy bárki próbált volna hívni. Azonban ha írnak rögtön pl messengeren,hogy nem érnek el, azt egyből megkapom. Beszéltem a szolgáltatóval is, náluk elviekben nincs hiba, le van frissítve a telefon, se térerő,se más probléma nincs.
Nagyon bosszantó, nem először fordul elő, és sajnos a munkámhoz is szükséges,hogy el tudjanak érni..
Nem szívesen cserélnék készüléket.

Járt már így valaki,aki talált is rá megoldást?

Köszönöm
0 tetszik
7 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia,

Kérlek tudnál küldeni egy teljes, avagy az egész oldalt lefedő képernyőképet a Beállítások➡A telefon névjegye➡Szoftver adatai menüről?
Dual SIM-es készülékről beszélünk?
Amikor nem fogad hívást a készülék, van térerőd, illetve a szolgáltatód hálózatára csatlakozol közvetlenül?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Papos0811
Apprentice
Beállítások
Küldöm.
Dual SIM-es a telefon igen, és 2 SIM kártya van benne.
Térerő van, és elviekben igen,közvetlenül csatlakozom. Azt hol tudom ellenőrizni?Screenshot_20230616_175232_Settings.jpg
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ha nem roaming zónában vagy "csak segélyhívásra alkalmas" kapcsolatban vagy, az az jelenti, hogy közvetlenül csatlakozol.

A készülék újraindítása után is tapasztalod az említett problémát?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Papos0811
Apprentice
Beállítások
Akkor közvetlenül csatlakozom,igen, köszönöm:)
Sajnos igen, több alkalommal is újra lett indítva, volt, hogy közvetlenül újraindítás után is tapasztaltam a problémát
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Gyári visszaállítással próbálkoztál már?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Papos0811
Apprentice
Beállítások
Azzal még nem. Megoldás lehet rá?

Valamint nem zavarhat be az, hogy 2 SIM van használatban?
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Alapvetően nem kéne.
Ha aktívan hívásban vagy és aközben érkezik beérkező hívás a készülékre, maximum akkor.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik