Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Kérdésem lenne:

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-01-2022 08:29 PM)
128 Megtekintések
Áci
Pathfinder
Beállítások
S20fe telefonra hogyan viszek át S9 készülékben lévő gyári csengőhangot?
 És a s20fe telefonon, hogyan használhatom azt?
Köszönöm

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

A készülék gyárilag megadott csengőhangjait a system/media/audio/ringtones útvonalon találod.
A Samsung fájlkezelője valószínűleg nem éri el a leírt könyvtárat, így egy harmadik féltől származó alkalmazással érdemes megközelíteni, ilyen például a Total Commander. Az applikációban a "Fájlrendszer gyökér" megnyitása után a már korábban említett útvonalat kövesd és eléred a kért fájlokat.

Az új készülékeden a kívánt zenefájlokat pedig másold a Ringtones mappába, ezáltal rögtön meg fognak jelenni a csengőhang listában a beállításokban.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

5 Válaszok
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

A készülék gyárilag megadott csengőhangjait a system/media/audio/ringtones útvonalon találod.
A Samsung fájlkezelője valószínűleg nem éri el a leírt könyvtárat, így egy harmadik féltől származó alkalmazással érdemes megközelíteni, ilyen például a Total Commander. Az applikációban a "Fájlrendszer gyökér" megnyitása után a már korábban említett útvonalat kövesd és eléred a kért fájlokat.

Az új készülékeden a kívánt zenefájlokat pedig másold a Ringtones mappába, ezáltal rögtön meg fognak jelenni a csengőhang listában a beállításokban.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Áci
Pathfinder
Beállítások
Köszi, megpróbálom
Áci
Pathfinder
Beállítások
Ugyanez vonatkozhat a sima jelző hangokra is?
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ugyanaz, csak a "Ringtones" kifejezés helyett a "Notifications"-t helyettesítsd be az általam leírt szövegbe.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Áci
Pathfinder
Beállítások
Egy kicsit másképpen csináltam. Felvettem a csengőhangot vagy a jelző hangot és hangfileként betettem azokba a mappákba amiket leírtál. És működik. :smiling-face: