Aizvērt

Ko vēlies atrast?

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Jaunumi

Uzzini aktualitātes un padomus par Samsung produktiem

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Iepazīsties – Foto klubs

Discover
Community Manager
Opcijas

Community_Care_Banner_Opening_LV.png

Photo_club_galaxy_gallery.png

Viena no Galaxy viedtālruņu lielākajām priekšrocībām ir to kameras. Tām ir dažādas funkcijas un režīmi, kas palīdz iegūt iespaidīgus fotoattēlus. Vai vēlies nofotografēt savu jaunāko kulinārijas brīnumu? Izmēģini ēdiena režīmu! Vai iespaidīgais skats no tikko pievarētā kalna neietilpst parastā fotoattēlā? Uzņem panorāmu! Vai neesi pārliecināts, kādu režīmu izmantot mirkļa iemūžināšanai? Ainavas optimizētājs var palīdzēt iegūt vislabāko kadru! 

Mēs zinām, ka ikvienam patīk gan kopīgot savus apbrīnojamos fotoattēlus, gan arī apskatīt citu cilvēku foto veikumu. Tāpēc mēs esam izveidojuši Foto klubu — fotoattēliem veltītu Community sadaļu! 

Vispirms par svarīgāko — kas ir Foto klubs? Vieta, kur vari kopīgot savus labākos uzņēmumus, uzdot jautājumus par to kā iegūt lieliskākos kadrus, izmantojot sava viedtālruņa kameru, kā arī dalīties padomos, ieteikumos un pārdomās par jebkuru ar fotogrāfiju un fotografēšanu saistītu tēmu. 

Aplūkosim Foto kluba apakšsadaļas:

 

Galaxy galerija 

Galaxy galerija ir vieta, kur vari parādīt savus uzņemtos fotoattēlus. Tev atliek tikai augšupielādēt fotogrāfiju, ar kuru vēlies padižoties ikvienam Community lietotājam, neatkarīgi no tā, vai tas ir ideāls portrets vai elpu aizraujošs saulrieta mirklis. Publicējot foto, vari sniegt informāciju, kādus iestatījumus izmantoji, kādus fotografēšanas priekšnosacījumus ņēmi vērā un galu galā, kur esi iemūžinājis mirkli. Protams, vari arī vienkārši ļaut attēlam runāt pašam par sevi — tas ir Tavā ziņā! 

Ja šeit ieraugi fotoattēlu, kas Tev iepatīkas, noklikšķini uz sirsniņas, lai to atzīmētu ar Patīk. Pēc tam vari arī atstāt komentāru, izsakot savu patiku, vai sākt diskusiju par attēlu.

 

Diskusiju sadaļa 

Dodies uz Foto kluba Diskusiju sadaļu, lai pievienotos sarunām. Lai gan Galaxy viedtālruņu kameras ir īpaši intuitīvas, palīdzīga roka nenāk par ļaunu. Ja Tev ir kāds fotouzņēmums, kas nav izdevies gluži tā, kā vēlējies, vari vaicāt padomus, lai to uzlabotu. Ja neesi pārliecināts, kādus iestatījumus izmantot konkrētam apgaismojuma veidam, vari droši vērsties pie citiem Community lietotājiem ar šo savu jautājumu. Community ir lieliska lieta, jo te noteikti būs kāds, kurš varēs palīdzēt sniegt atbildes uz visiem Taviem jautājumiem!

Discover_0-1635159120666.png

 

Diskusiju sadaļu vari arī izmantot, lai pastāstītu par apgūtajām vai atklātajām fotografēšanas viltībām un ieteikumiem. Vari sniegt detalizētas pamācības foto uzņemšanai dažādos apstākļos, izskaidrot precīzus Pro Mode iestatījumus, kā aŗī veidot diskusijas par vispārējām tēmām.

 

Konkursi 

Noteikti pievērs uzmanību mūsu fotografēšanas konkursiem. Foto klubā mēs rīkosim regulārus konkursus ar dažādām tēmām, tātad Tev būs vēl vairāk iespēju parādīt savus apbrīnojamos attēlus un laimēt balvas!

 

Vai esi jau apskatījis Foto kluba sadaļu Community platformā? Padalies ar iespaidiem, ierakstot savu komentāru zemāk zem šī raksta!

Samsung Community komanda HamishR_0-1632740647529.png

 

Uzzini vairāk:

Foto klubs 

Kā izmantot funkciju “Produktu atzīmēšana”?

Iepazīsties - salokāmais Galaxy Z Fold3 5G un Galaxy Z Flip3 5G

Community_Care_Closing_Banner.png