Aizvērt

Ko vēlies atrast?

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Jaunumi

Uzzini aktualitātes un padomus par Samsung produktiem

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Galaxy S21 FE gaismas instalācija un konkurss

Lauma_R
Community Manager
Opcijas

Community_Lifestyle_Banner_Opening_LV.png

Instalācija 2.JPG

Sveiks, Samsung Community biedr!

4. janvārī visā pasaulē tika prezentēts jaunais fanu sērijas viedtālrunis – Galaxy S21 FE 5G. Šis flagmanis apvieno Samsung faniem pašas nozīmīgākās funkcijas un iespējas – profesionāla līmeņa kameru, īpaši izturīgu akumulatoru, kā arī pārsteidzošu jaudu. Tas pieejams četros stilīgos toņos – lavandas, olīvzaļā, baltā un grafīta, – kas nozīmē, ka tiem lieliski var pieskaņot arī kādas no Galaxy Buds2 austiņām.

S21FE.jpg

Kampaņas ietvaros esam izveidojuši, ko tiešām ievērības cienīgu – lielu gaismas instalāciju pašā Rīgas centrā, līdzās Radisson Blu Latvija viesnīcai Elizabetes ielā 55.

Aicinām ikvienu no jums doties to apskatīt un uzzināt, kāds būs jūsu jaunais gads.

Instalācija 3.JPG

Kas Tev jādara?

Nostājies instalācijas priekšā, nospied pogu un skaties, kādus vārdu izlozēsi Tu. Uzņem fotogrāfiju, padalies ar to Instagram postā vai stāstu sadaļā, atzīmējot @samsunglv, un piedalies konkursā līdz 4. februārim. Atceries, lai piedalītos konkursā, Tavam kontam jābūt publiskam.

7. februārī tiks izlozēts viens laimīgais, kurš saņems balvu – Galaxy S21 FE 5G, Galaxy Buds2 un personalizētu neona zīmi. 

Info_zīme.jpg

Ceram, ka ikvienam šis jaunais gads iesācies ar jaunu sparu un lieliskiem plāniem, kurus iedosies īstenot!  Arī mēs Samsung šajā gadā esam iecerējuši ne mazums dažādu jaunumu par kuriem ar prieku stāstīsim gan šeit kopienas lapā, gan Samsung sociālo mediju kontos. Tā kā, ja vēl neesi Samsung Community biedrs, reģistrējies šeit, kā arī pieseko Samsung Facebook un Instagram lapai.

 

Uzzini vairāk:

Jaunais Samsung Galaxy S21 FE 5G ir klāt

Konkursa pilnie noteikumi

Community_Lifestyle_Closing_Banner.png

 

2 Komentāri
Susurins
First Poster
Opcijas

Viss jau labi ar konkursu. Tikai pilnajos noteikumos ir rakstīts, ka feisbukā ir jāatzīmē Samsung Latvija. Bet konta ar tādu vārdu nav. Ir vienkārši Samsung.

Lauma_R
Community Manager
Opcijas

Sveiks, @Susurins!

Šī ir Facebook lapa, kas jāatzīmē, piedaloties šajā konkursā: https://www.facebook.com/SamsungLatvija 

 

Samsung Community komanda :handshake: