op 28-05-2020 02:42 PM
Beste, goedemiddag,
Ik heb gisteren een nieuwe vaatwasser geïnstalleerd gehad en alles werkt maar ik krijg steeds aan het einde van het vaatwasprogramma de code HC en de vaat en het machine zijn steeds nog nat. Deze code zou met de temperatuur te maken hebben. Ik heb de machine al eens 20 minuten uitgetrokken en terug ingestoken maar het probleem blijft. Het kan toch geen kwaad dat er enkel koud water wordt toegevoegd? Is er een handeling die ik kan doen die dit zou kunnen oplossen? Dank voor de feedback. Groeten Michiel
op 29-05-2020 11:27 AM
Hi @MichielDM,
Heb het even met de productspecialist besproken en het kan zijn dat er iets niet helemaal goed is gegaan tijdens de installatie. Heb je hem zelf geïnstalleerd of laten installeren?
Er zal in ieder geval een monteur naar moeten kijken, of je kunt het bij de verkoper aankaarten.
op 29-05-2020 12:06 PM
Beste Bruce, goedemiddag,
Dank voor je antwoord. Er is inderdaad een intallateur dit komen doen eergisteren. Ze hebben dit zeer proper gedaan dus normaal niets beschadigd. Enig idee of dit zo op te lossen zou zijn of moet het component vervangen worden of de gehele machine?
Ik zou het jammer vinden dat ze het dan komen herstellen want bij een nieuw machine is het nieuwe er dan eigenlijk toch al meteen af. En dan vertrouw je dat machine toch al minder.
Groeten Michiel
op 29-05-2020 01:41 PM
op 29-05-2020 02:47 PM
Beste Bruce,
En bij een vaatwasser bestaat er geen startknop zoals bij een droger? Ik had wat andere berichten gelezen en zag dat het soms opgelost was met een reset of door de machine uit te trekken.
Groeten Michiel
op 29-05-2020 02:48 PM
Sorry ik bedoelde een resetknop of een toetscombinatie.
op 29-05-2020 04:27 PM
op 29-05-2020 05:39 PM
Hey Bruce,
Hartelijk dank voor alle moeite! Ik ga dat nog eens proberen en moest het inderdaad nog niet opgelost zijn dan moeten de installateurs van Mediamarkt het maar komen repareren.
Groeten Michiel
op 02-06-2020 10:23 AM