Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Tipy na hry

(Téma vytvořeno: před 2 týdny)
25 Zobrazení
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Každý z nás si určitě jednou za čas pustí nějakou tu hru i kdyby jen na cestě MHD nebo na WC ☺️ 
Pojď tě se podělit co nejraději hrajete nebo co by jste si nejraději zahráli na svém telefonu. 


image


18 Odpovědi
Klaxxon
Navigator
Možnosti
Ahoj, no, proč se nepodělit. Já teda aktuálně nehraju nic, ale před tím jsem docela mastil Smashing Four. Hlavně asi proto, že je to český a že jsem to chytil ze začátku. Kamarád mi potom poslal odkaz na apk s Dune II, tak to jsem si taky dal z nostalgie. No a nakonec taková největší stálice na mém telefonu byl Hearthstone. Ten byl vlastně nakonec i příčinou, proč už nějakou dobu nehraju nic. Neskutečně drtivě jsem tenkrát prohrál. Hru jsem obvinil z pay to win, sám sebe z prokrastinace a z telefonu vymazal všechno, co hru jen připomínalo :)) Tak jsem zvědavej, jestli mě tady třeba bude někdo inspirovat, že bych si nějakou to oddechovku po letech dal :winking-face:
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Noooo. Pěkný ale úplně tě chápu. Já zkouším plno her i hry co hned vyjdou na Google Play. Ale pokud chceš zkus třeba COD Mobile nebo teď nově Warzone. Nebo vyšla hra Ludus https://play.google.com/store/apps/details?id=com.studion.mergearena
Pak už záleží co je tvůj žánr. Já třeba teď hledám hru s auty aby to bylo hratelné pokud možno bez Pay to Win a i méně reklam. Na PC jsem měl moc rád Forzu.
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Teď mě napadla ještě třeba hra Diablo nebo Devil May Cry, což je známá hra na PC. Také jsem zkoušel hru WOT Blitz, která není špatná.
AryaX
Pathfinder
Možnosti
Třeba Apex Legends Mobile mi chybí megamoc
CZIvo
Pioneer
Možnosti
Genshin impact 👍, mobile legends (bang, bang), mighty doom, alien isolation, cod mobile. To je asi tak co mam ve f4 natazeny ja..
Trawen
Explorer
Možnosti
Ahoj, z her, které vás zabaví na delší dobu, jelikož jsou to tak nějak příběhovky, tak můžu doporučit určitě Stardew Valley a Game Dev Tycoon. Obě jsou sice placené, ale ty směšné částky určitě stojí za to 😀

Pak taková moje srdcovka, hloupost, která ale zabaví, tak je Hill Climb Racing (jen jednička, dvojka už je mikrotransakční studna). Obecně drtivá většina her z vás nějakým způsobem bude tahat peníze, ale některé to omezí na minimum, nebo vynechají úplně, jako zmíněné příběhovky.
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
To je pěkný výběr. To by se ti mohly líbit i moba hry.
0 Like
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
No jo máš pravdu taky dobrá hra. A úplně mu uniklo, že už není k dispozici. Zkusím se podívat proč. Zajímá mě to.
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Máš pravdu. Poslední dobou je všude Battle Pass a různé druhy Passu a někdy je to i u her které by je mít nemuseli.