Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

SSD na PS5

(Téma vytvořeno: 08-01-2024 12:56 PM)
200 Zobrazení
JirkaCZ
Explorer
Možnosti
Dobrý den, máte někdo zkušenost se Samsung disky SSD 1, 2 nebo 4 TB do Playstation 5? Děkuji za reference.
0 Like

2 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @JirkaCZ 

Osobně bych doporučil vzít 2TB, která je z mého v kombinaci s interním úložištěm dostatečná - mám nainstalováno cca 15 her a zaplněna obě úložiště ještě nemám. Rozhodně doporučím  990 Pro s integrovaným chlazením. 

990 PRO with Heatsink NVMe™ M.2 SSD 2 TB | Samsung CZ


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @JirkaCZ 

Po instalaci SSD disku - která je velmi jednoduchá - zapnete konzoli PS5, která sama rozpozná přítomnost nového disku, provede jeho formátování a test rychlosti ukládání na disk - myslím, že miminum co PS5 požaduje je 5500MB/s, což SSD od Samsungu s přehledem zvládne. Následně už jen musíte v nastavení zvolit nové SSD jako výchozí pro ukládání nově instalovaných her, lze samozřejmě i přesunout hry z interního úložiště. 


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

10 Odpovědi
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @JirkaCZ
tady by mohl pomoci kolega @fajnSnek 🙂

JirkaCZ
Explorer
Možnosti
Děkuji
0 Like
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @JirkaCZ 

Osobně bych doporučil vzít 2TB, která je z mého v kombinaci s interním úložištěm dostatečná - mám nainstalováno cca 15 her a zaplněna obě úložiště ještě nemám. Rozhodně doporučím  990 Pro s integrovaným chlazením. 

990 PRO with Heatsink NVMe™ M.2 SSD 2 TB | Samsung CZ


fajn-Snek-podpis-B


JirkaCZ
Explorer
Možnosti
Moc děkuji 👍
0 Like
uzivatelzjihu
Voyager
Možnosti
Mám ps5 2tb ssd od samsungu...vynikající...přenos 10gb je za 2 sekundy
JirkaCZ
Explorer
Možnosti
Děkuji 👍
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Jj, ty rychlosti jsou neskutečné, hru s destíkami mega máte překopírovanou za pár sekund


fajn-Snek-podpis-B


JirkaCZ
Explorer
Možnosti
Už jsem ho objednal ( SSD M2 990 PRO 2TB). Ještě jen pro orientaci ... Otevřu PS5, vložím do prázdného slotu, zavřu, nastartuji a asi v nastavení přiřadím? Nebo si ho to přiřadí samo?
0 Like
JirkaCZ
Explorer
Možnosti
Samozřejmě s chladičem 😉
0 Like