Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

WiFi-s mosógép megkönnyíti az életünket

(Témakör létrehozásának dátuma: 10-12-2019 03:05 PM)
449 Megtekintések
MonikaSz
Explorer
Beállítások

Gondolkodtál már azon, hogy miért lenne jó egy WiFi-s mosógép a háztartásba?

 

Az újabb mosógépek esetén az Add wash ajtó, 10 év garancia a Digital Inverter motorra, EcoBubble funkció, QuickDrive dob mellet bizonyos modellek csatlakoztathatóak az internetre és vezérelhető a SmartThings alkalamzáson keresztül. A Q-rator okos felügyeleti rendszer segítségével a felhasználói interakciók során rögzített adatokkal teszi eredményesebbé a dob müködését.

 

Milyen funkciókat találsz az alkalamzáson belül?

 

Amennyiben sikerült csatlakoztatnod a mosógéped, az alkalmazáson belül beállíthatsz Mosás receptet, Mosás tervezőt a Home Care Wizard pedig távolról is lehetővé teszi a hibaelhárítást.

 

Röviden a funkciókról:

 

  • Mosásrecept - Kiválaszthatod a textil típusát, színét és szennyezettségi fokát, így azonnal indítható ajánlott mosási programot kaphatsz

 

  • Mosástervező - Beállíthatod a mosási program befejezési idejét. Miután beállítottad a kívánt időpontot, a készülék olyan programot ajánl fel, amely a beállított időpont környékén végződik, és elindíthatja vagy lefoglalhatja az ajánlott programot.

 

  • HomeCare Varázsló - Rendszeres jelentést készít a készülék működési állapotáról a felhasználó által beállított gyakoriság szerint (hetente/havonta).Ez a rendszeres jelentés a használat, a karbantartási igények és energiafogyasztás (Csak következtetett eredmények) ellenőrzésére használható a beállított időtartam tekintetében.
0 tetszik
1 Válasz
Rick4hun
First Poster
Beállítások

Wifis mosógépem van, de képtelenség a hálózatra kapcsolni, több módon, több megoldással próbálkoztam, negyedik napja sikertelenül, pedig hozzáértő vagyok! App fent van az androidos telefonon, wifis smart samsung tv-t látja, kezeli. A mosógépet nem lehet hozzáadni a meglévő helyhez, holott az AP -re telefonnal fel tudok csatlakozni, de az app nem kommunikál a mosógéppel. Próbáltam  friss, fél éves, és 1 éves kiadású applikációt is. 

0 tetszik