Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Okosotthon - Robotizálás - Takarítás ‌‌‌‌

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-06-2021 04:01 PM)
108 Megtekintések
david2695
Pioneer
Beállítások

Sziasztok,

Kellemes Vasárnapi délutánt :smiling-face:

Szeretnék tanácsot kérni, segítségért fordulni hozzátok illetve kíváncsi lennék esetleges tapasztalataitokra.

A téma  következő, ahogy már a tárgyból is lehetett sejteni porszívózás - takarítás.
Méghozzá robotporszívó segítségével. 😆

Nemrégiben kaptam egy másik gyártó termékét a kategórián belül porszívó+felmosó funkcióval tesztre. 
Viszont a mai napig nem tudtam megérteni, hogy bizonyos alkalmakkor az eszköz random kihagyott helységeket. 
Hozzá kell tennem, hogy a termékvonal alsó kategóriás budget termékét kaptam, amivel semmi probléma nincs, viszont a megbízhatatlansága miatt fontolóra vettem, hogy vajon milyen lehetőségek rejlenek még kategórián belül, nagyon kényelmes részévé vált a mindennapjaimnak, hogy akár az irodábólis elindíthatok egy porszívózást és mire hazaérek kész minden és tiszta, persze amikor nem hagyott ki semmi.

Gondoltam körbenézek házon belül 😈 de sajnos az alábbi kép fogadott.

porszívó.png

 Szeretném kérni a tanácsotokat tapasztalatotokat, választási szempontok, melyik típus mennyit bír. Több típussal is találkoztam az interneten, viszont nem nagyon tudom eldönteni, hogy az alap technológián felül mivel bírnak vagy tudnak többet egyes típus fejlesztések.

 

Számomra általános  de fontos szempontok:

  • Ütemezhetőség
  • Megbízhatóság
  • Teljes mobil vezérlés /iOS vs. Android/
  • Precíz és alapos takarítás
  • Üzemidő

Előre is köszi a tippeket és tanácsokat 😋 Szép délutánt. 

 

0 Válaszok