Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Okosotthon alkotás

(Témakör létrehozásának dátuma: 29-10-2022 12:59 PM)
405 Megtekintések
DominikT
Navigator
Beállítások
Sziasztok ^^

Nemsokára költözök egy bútorozatlan lakásba.

Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy milyen SmartThings-el működő háztartási eszközöket kínál a Samsung, amiket Ti is használtok/használtatok és bevált?

Gondolok itt mosógépre, porszívóra, mikróra, TV-re.

Szeretném elérni, hogy ebben a 40m²-es lakásban lévő gépezetek többségét SmartThings-el is tudjam működtetni, akármilyen mértékben.

Az évek során egyre mélyebbre ástam magam a Samsung ökoszisztémájában (telefon, óra, füles, tablet) és túl komfortossá vált ahhoz, hogy felborítsam ezt a rendet.

Kérlek ajánljatok a saját tapasztalataitok alapján SmartThings kompatibilis háztartási gépeket.

Mivel a Members-ös felhasználók többsége jobban ért a Samsung-hoz, ezért is írom ide.

Köszi előre is,
– Dominik

3 Megoldott


Elfogadott megoldások
Megoldás
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Szia, először is gratula az új lakáshoz. Én szárítógép és mosógépen kívül egyelőre nem használok mást, de majd lehet később. Ezeket tudom kezelni smartthings-en belül. Viszont az appban is van egy olyan fül ahol megnézheted, hogy mik a támogatottak.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Megoldás
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia! Érthető, hogy maradnál ezen a vonalon, nekem is nehéz lenne váltani telefon, óra, füles és Smarttagek után más megoldásra.

Sajnos nekem háztartási gépekkel kevés a tapasztalatom ilyen téren, de a Tapo okos konnektorokat tudom ajánlani. Nekem is vannak ilyenek és megbízhatóan működnek, a SmartThings-be is behúzható, pl. a konyhai pultvilágítás ezzel lett "felokosítva".

Ezen kívül nekem még a fények az okosak (Yeelight), ezeket is be lehet hozni a SmartThings-be.

Szerintem bármelyik Samsung okos TV jól integrálható a rendszerbe. Öcsémnek van SmartThings-es hangprojektora a Samsung okost tv mellett, arra azt mondta, hogy ahhoz szerinte túl sokat nem ad hozzá.

Amivel szintén személyes tapasztalatom nincs, de hallottam, hogy a Samsung robotporszívó is jól használható és szintén SmartThings képes.

Másról nem merek nyilatkozni, mert nem használom, vagy nincs a közelebbi környezetemből tapasztalat.

Az appon belül meg tudod nézni, hogy milyen eszközök támogatottak és más gyártó termékei húzhatók be a rendszerbe.

Sok sikert az új lakáshoz! 😊

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Megoldás
Dtj122
Legend
Beállítások
A SmartThings-el ugye tudod kezelni az okostévédet.
De ilyen márkák is támogatottak ami a képen látható ⬇️
Gratulálok az új lakáshoz! 😊1667043263252_1667043263236_0.jpg

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

18 Válaszok
Megoldás
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Szia, először is gratula az új lakáshoz. Én szárítógép és mosógépen kívül egyelőre nem használok mást, de majd lehet később. Ezeket tudom kezelni smartthings-en belül. Viszont az appban is van egy olyan fül ahol megnézheted, hogy mik a támogatottak.
DominikT
Navigator
Beállítások
Köszönöm, mind a gratulációt és a hasznos infókat! Megnézem akkor a SmartThings-ben, mik közül lehet választani. ^^
0 tetszik
Megoldás
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia! Érthető, hogy maradnál ezen a vonalon, nekem is nehéz lenne váltani telefon, óra, füles és Smarttagek után más megoldásra.

Sajnos nekem háztartási gépekkel kevés a tapasztalatom ilyen téren, de a Tapo okos konnektorokat tudom ajánlani. Nekem is vannak ilyenek és megbízhatóan működnek, a SmartThings-be is behúzható, pl. a konyhai pultvilágítás ezzel lett "felokosítva".

Ezen kívül nekem még a fények az okosak (Yeelight), ezeket is be lehet hozni a SmartThings-be.

Szerintem bármelyik Samsung okos TV jól integrálható a rendszerbe. Öcsémnek van SmartThings-es hangprojektora a Samsung okost tv mellett, arra azt mondta, hogy ahhoz szerinte túl sokat nem ad hozzá.

Amivel szintén személyes tapasztalatom nincs, de hallottam, hogy a Samsung robotporszívó is jól használható és szintén SmartThings képes.

Másról nem merek nyilatkozni, mert nem használom, vagy nincs a közelebbi környezetemből tapasztalat.

Az appon belül meg tudod nézni, hogy milyen eszközök támogatottak és más gyártó termékei húzhatók be a rendszerbe.

Sok sikert az új lakáshoz! 😊
Megoldás
Dtj122
Legend
Beállítások
A SmartThings-el ugye tudod kezelni az okostévédet.
De ilyen márkák is támogatottak ami a képen látható ⬇️
Gratulálok az új lakáshoz! 😊1667043263252_1667043263236_0.jpg
Dtj122
Legend
Beállítások
Én csak TV-t vezéreltem vele és nagyon jól működött.
Nem kellett a távirányítót keresni.
DominikT
Navigator
Beállítások
Köszönöm szépen! ^^
0 tetszik
DominikT
Navigator
Beállítások
Köszi! ^^
Dtj122
Legend
Beállítások
Igazán nincs mit!🙂😊
DominikT
Navigator
Beállítások
Régebben az LG-nek használtam ezt a funkcióját, az nem volt túl megbízható sajnos. 😕 A Samsung-é mennyire reszponzív?
0 tetszik