Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Ochrané sklo pro S8, S8+,S9/S9+

(Téma vytvořeno: 3.6.18 14:16)
bckp
Explorer
Možnosti
Galaxy S9 Series

Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenosti, když jsem hledal nejlepší ochrané sklo pro svou S9. Zkoušel jsem různé Spigeny, Nilkiny, ale všechno mělo jeden zásadní problém, a sice že mezi sklem a displayem byla vždy mezera vzduchu, protože sklo lepilo pouze po okraji.

Nakonec jsem našel Dome Glass, které sice stojí poměrně hodně peněz, ale zároveň přináší možnost mít zahnuté sklo, a zároveň mít jej přilepené celé, ne jenom po stranách.

https://www.amazon.de/stores/node/14299731031?_encoding=UTF8&field-lbr_brands_browse-bin=Dome%20Glas...

Výsledek snažení, sklo je krásně průhledné, ani nevíte že na displayi je, černá je opravdu černá, a za ty peníze se vyplatí, u nás jsem ho v obchodě nesehnal, ale hodil jsem sem odkaz na Amazon, který vám to do ČR pošle :smiling-face:

Můžu přihodit i fotky, než svou S9 pustím, pokud by měl někdo zájem :smiling-face: A mám navíc i pouzdro pro S9+ kdyby měl někdo poblíž ostravy zájem :smiling-face:

Odpovědět
8 Odpovědi
krasna_amelie
Apprentice
Možnosti
Galaxy S9 Series

Ahojky, můžeš sem dát fotečku seshora, abych věděla jak to vypadá? Zkoušelajsem jich už dost a všechny se mi odlepovaly ebo vypadaly hrozně právě kvůli těm nedotáhnutým hrankám. Děkujiiii :womanhappy:

A ještě poprosím o jaké pouzdro se jedná na S9+? Mám v Ostravě kámojdu, tak by mi to vyzvedla, když se mi bude líbit:womantongue:

0 Like
Odpovědět
bckp
Explorer
Možnosti
Galaxy S9 Series

Ahoj,

Pouzdro je Samsung Hyperknit - šedý, je to ještě nerozbalené pouzdroj, jsem se přehlídl u objednávky, dávám ho za 600 :smiling-face:

Foto viz níže, rozhodně bych se nebál, že by se odlepilo, aplikace je složitější ale právě o to více to pak drží... Když se telefon hodí do obalu např právě hyperknit, tak to sklo sedí naprosto perfektně, takže člověk o hranu ani nezavadí, navíc je černá pořád černá :smiling-face:IMG_20180604_121848.jpg

Viz: https://www.youtube.com/watch?v=glOPokc6PeY

Odpovědět
krasna_amelie
Apprentice
Možnosti
Galaxy S9 Series

Jejda, na to bych si netroufla :womanembarrassed: To je postup jak někde v laboratoři s rukavičkami :womanhappy: ZKusím video ukázat známému, jestli by mi to nenalepil a uvidíme.

Tenhle kryt se mi nelíbí, jakoby jo, ale barva šedá nene, tak děkuji za nabídku.

0 Like
Odpovědět
Bohousek9
New Member
Možnosti
Galaxy S9 Series

Ahoj, chci se zeptat jestli se dá pak folie  odlepit když to zatvrdne pod UV lampou?

Našel jsem to i levnější na aliku 

http://s.aliexpress.com/ZvaaAbiQ?fromSns=Copy to Clipboard

Odpovědět
TopBulvarStar
Explorer
Možnosti
Galaxy S9 Series

Já osobně jsem si místo skla nechal dát fólii na display a na záda telefonu na pobočce Samsungu a jsem maximálně spokojenej. Jedinou nevýhodu to má, že ty fólie se rychle zaprasej, takže clověk musí často čistit. Jinak můžu všem vřele doporučuju 💪🤘👌👌👌

0 Like
Odpovědět
Ondrej_B_
First Poster
Možnosti
Galaxy S9 Series

Ahoj prosím tě jak si to vyřešil? Koupil jsi ho? Šel bych do toho taky. A zajímalo by mě právě taky jestli sklo půjde dolů, kdyby prasklo.

0 Like
Odpovědět
bckp
Explorer
Možnosti
Galaxy S9 Series

Minimálně Domeglass bez potíží odlepit jde, po prasknutí se z displaye normálně sundá jakýmkoliv čističem na skla (já jsem ho dostal dolů jarem) a pak nalepil nové :smiling-face: ale teď už S9 nemám, pokud by ovšem někdo chtěl sklo na S9 nebo obal na S9+ (snite šedý) tak napište :smiling-face:

0 Like
Odpovědět
Ondrej_B_
First Poster
Možnosti
Galaxy S9 Series

Za kolik?

0 Like
Odpovědět