Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Recenzia na promo akciu

(Téma vytvořeno: před 2 týdny)
40 Zobrazení
Lyla84
First Poster
Možnosti
Ahojte, rada by som Vas len upozornila na promo akcie spoločnosti Samsung.
Som dlhoročny zakaznim a použivatel. No z posledneho jednania som frustrovana a v šoku.
Absolutne nezvladnuta promo akcia na novu vlajkovu lod. 
Oneskorenie dorucenia som trosku ocakavala po skusenosti, nekompetentnost zamestnancov ma trosku zaskocila, ale ked som odoslala registraciu, kde kazdy dalsi krok bol podmieneny tym,ze musel byt predchadzajuci spravne vyplneny, a mne prislo zamietnutie som ostala jemne v soku.
2 mesiace trvalo vyriesenie.
Teraz ked konecne som obdrzala kod na vyuzite bonusu, som zistila,ze ma spolocnost Samsung ide postihovat za ich vyrobnu chybu.
Potvrdene ich servisom,ze sa jedna o beznu vyrobnu chybu Samsungu. 
A mna tymto chce spoločnost Samsung vedome poškodit, za predaj ich nekvalitneho vyrobku!



0 Like
3 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Jakou výrobní chybu máte na mysli? Že jsou akce Samsungu překombinované a plné zmatků, už jsme si asi tak trochu zvykli, ale o chybě slyším asi poprvé?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Moonlighter
Explorer
Možnosti

Rozpíš sa asi viac?? ach, hejteri, čo si prídu uľaviť...

Ako ťa ide Samsung spoločnosť vedome poškodzovať? Máš z toho traumu? Či čo sa deje? O akú promo akciu sa jedná?

0 Like
Lyla84
First Poster
Možnosti
Tak zvyknut si znamena dovolit, take jednanie..vzdy vyuzivam bonus odpredaj stareho za kupu noveho..servis s ktorym maju podpisanu zmuvu, krati vykupnu sumu, ze sa udajne niekde na boku odliepa kryt. (fotku, ktoru zaslal, nieje viditelna chyba). Ten isty servis to označil, ako bežnu vyrobnu chybu.Ako je možnost odmietnut odpredaj, ale preco by som to mala robit?! Je to vyrobna chyba, nie uživatelska. A potom, ja sa mam tvarit, ze telefon je v poriadku a niekomu ho predat, ako bezchybny?! Samsung sa vyjadril,ze to nieje ich problem..smutny postoj,od niekoho kto vlastne predava chybne zariadenia a vedome tym poskodzuje kupujuceho
0 Like