vrijdag
Laatste dagen stopt steeds de werking van mijn Touchscreen,
Valt op dat dit gebeurt zodra ik een link open of gewoon naar een browser ga, plus bij Google search nadat ik een zoekresultaat aanklik.
Geprobeerd:
Helaas alle opties zonder resultaat. Touchscreen loopt vast en doet op 1 ding na niks meer.
Wat er nog wel mogelijk is dat je van boven naar beneden kan swipen en dan de functies zoals Wifi Bluetooth en de functielijst van Zaklamp... mobiele gegevens... spaarstand etc..ziet. Met daaronde de fucntie voor verlichting displau. Alleen geen van de knoppen is te bedienen.
Enige wat ik dan nog kan doen is toestel herstarten door Volume Down + AAN/UIT knop een seconde of 10 ingedrukt te houden.
Heb geen idee meer wat ik kan doen. Zoeken op internet en hier op Samsung levert niks op. Las wel een soortgelijk iets bij een A72 maar daar staat een oplossing die ik nu al stuk of 20x heb geprobeerd. https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-a-series/touchscreen-stopt-met-werken/td-p/7119481
Is een heel verhaal maar probeer het zo duidelijk mogelijk te vertellen.
Opgelost! Ga naar oplossing.
zondag
vrijdag
zondag
zondag