Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Ikona doručené SMS zprávy zobrazována jako ikona SIM karty na kterou je doručena

(Téma vytvořeno: 17-05-2024 12:35 PM)
180 Zobrazení
Lehy_
Apprentice
Možnosti
Dobrý den. Po aktualizaci mého Galaxy S22 na One UI 6.1 se nyní zobrazuje ikona doručené SMS zprávy vždy jako ikona příslušné SIM karty na kterou byla doručena, nikoliv jako standardní ikona "obálky" jak tomu bylo dříve. Mám během dne stále aktivní dvě fyzické SIM karty. Lze toto prosím nastavit zpět na původní stav, nebo se jedná o chybu a bude opravena? Děkuji.
6 Odpovědi
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Lehy_ 

něco podobného se řešilo již tady:

https://eu.community.samsung.com/t5/ostatn%C3%AD-galaxy-s-series/ned%C3%A1-se-n%C4%9Bjak-zm%C4%9Bnit...

Možná Vám to pomůže. Hezký den.


MichaelOfficial
Hotshot
Možnosti
Pěkně zmršené, že? 🙄
0 Like
Lehy_
Apprentice
Možnosti
Osobně si myslím, že to je spíš nějaký bug, protože tohle nemůžou myslet vážně... 😄 Snad to časem opraví!? 😕
0 Like
MichaelOfficial
Hotshot
Možnosti
Já si myslím že to ty korejské prdelky myslí vážně 😀
0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý večer, osobně to vidím na chybu, či bug.

Ani S24 Ultra, která má OneUI6.1 od vydání, ani Z Flip3, který má OneUI6.1 chvíli, se takto nechovají.

Jako primární telefon mám S24 Ultra se dvěma fyzickými SIM a k tomu dvěma eSIM. A ať přijde zpráva na jakoukoliv SIM, je oznamována po staru, tedy bublinkou se třemi tečkami.

Ještě doplním, že nepoužívám RCS, resp. funkce chatu - možná tam se to nyní chová takto...
MichaelOfficial
Hotshot
Možnosti
Na běžné SMS mám stejné (ošklivé) ikony jako na chat zprávy.
0 Like