Close

What are you looking for?

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Samsung s20 5g Problem with VoLTE

(Topic created on: 19-07-2022 12:51 AM)
1666 Views
krzychu1979
Apprentice
Options
Probably after some update disappeared option to Disable VoLTE service which spoils the quality of calls Samsung service can not help claims that the network forces the VoLTE connection and code *#*#4636##*#* does not work I do not know if the network will help Knowing England they will say that it is not their fault And I will continue to be tired during calls This is the first my Samsung where I have such a poor call
 Napisze w moim języku tez od jakiegoś czasu opcją VoLTE znikła z telefonu nie można jej wylaczyc zamawiałem serwis naprawczy z Samusng ponieważ kiedy dzownie do kogo kolwiek jakoś rozmowy jest bardzo brzydka ludzie narzekają myślałem ze Mikrofon ale serwisant stwierdził że to wina VoLTE której nagle nie ma możliwości wyłączenia w telefonie mikrofon sprawny Jedynie aby rozmawiać z dobra jakością musze podłączyć sluchawki BT ale nie zawsze je mam Wiem ze to wina usługi Bo używałem kart z Polski gdzie usługa Się pokazała VoLTE która można wyłączyć ale jak wsadzam kartę Angielska automatycznie znika opcją 
0 Likes
9 REPLIES 9
Pugs1957
Samsung Members Star ★
Options

Hi, I'm afraid Samsung are correct that it is down to the carrier but see if this helps Galaxy S20 No 4G LTE signal [Easy Fixes] – The Droid Guy

krzychu1979
Apprentice
Options
Today I got a replacement sim card the problem still exists which means it may be the fault of samsung itself It does not want to take on the network only can replace the Card and sends it back to cusstomer service And I have a contract until November place a subscription not small and use is cumbersome
Lililema05
Apprentice
Options
Witam . Mam problem z telefonem w Anglii . Od pewnego czasu znikło mi network mobile nie mam tego w telefonie, sim kart to LEBARA jest ok , bo sprawdzałam w innym telefonie ale w telefonie nie ma network i ciągle jak chce sprawdzić ile mam na koncie to mi pokazuje , że nie zarejestrowano w sieci , oraz że jest nie prawidłowy jakiś tam MMD albo MMI nie wiem o co chodzi . Byłam w usłudze i ciągle to samo mam .
0 Likes
krzychu1979
Apprentice
Options
W ogóle sieci nie możesz wybrać żadnej?Możesz wysłać jakiegoś screena ? Jaki telefon to jest ? Nie wsadziłaś przypadkiem karty do slotu nr 2 jeśli dany telefon ma możliwość obsługi 2 kart sim a wsadzisz w 2 slot może tak się zdarzyć
Lililema05
Apprentice
Options
Telefon mi odbiera na moje
Wi Fi ale coś jest nie tak z telefonem , mam skonfigurować ustawienia ale ja tego nie potrafię , bo mam wpisać jakiegoś serwera . Ach jutro mam zgłosić się do usługi niech oni się bawią ja już mam dość bawić z telefonem
Jeszcze coś po psuje. Co to jest screena nie rozumie 😁
0 Likes
Lililema05
Apprentice
Options
Nie . Moja karta sim jest dobrze osadzona jako pierwsza .Karta sim jest ok to telefon nie może skonfigurować wszystkie ustawienia , tak więc jutro niech mi naprawią
Mój telefon to Samsung 12
krzychu1979
Apprentice
Options
Screen shot czyli zdjęcie ekranu telefonu aby pokazać co jest w tym miejscu co pisałaś o network Nic się Popsuje więcej wiary w siebie Myślę że jutro wszystko się wyjaśni Bo tak naprawdę Troszkę haotycznie napisałaś jakiej sieci ci nie wykrywa czy sieci komurkowej czyli nie możesz zadzwonić czy nie wykrywa sieci internetu czyli wyjdziesz z domu i nie masz internetu miałem lebare i wiem że takie ustawienia oni mogą wysłać w formie sms a ty tylko akceptujesz i wszystko się samo ustawia ale zobacz jutro co ci pomogą
0 Likes
krzychu1979
Apprentice
Options
No nic mam nadzieję że jutro pomogą skutecznie Korzystałem z Lebary w Anglii ponad 2 lata bez większych problemów bo Nawet jeśli wysłał bym Ci ustawienia jakie potrzebujesz nie będziesz wiedziała gdzie wpisać wiec najbespieczniej iść do nich powodzenia
Lililema05
Apprentice
Options
No właśnie dostałam nową konfigurację z lebary i nadal nie ma dzwonienia to telefon to chodzi o to, że telefon nie ma tych całych Proxy itd . Chodzi o serwerów tak mi wytłumaczył kolega. Niech jutro oni się martwią , narazie mam inne urządzenia z których można dzwonić. Dobrej nocy życzę i dzieki za pomoc 😊