Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Po aktualizaci na Android 11 telefon S 20 nezvoní

(Téma vytvořeno: 5.12.20 8:54)
SlávekD
New Member
Možnosti
Galaxy S20 Series
Pro všechny, komu by přestal Galaxy S 20 (a zřejmě i jiné ) zvonit, potom co jste ho aktualizovali na Android 11. 
Telefon nezvoní, jen vibruje, což může být někdy problém.
Jde o konflikt nového Androidu s Eset Mobile Security ( v mém případě ), nutno vypnout v antiviru Filtr hovorů.
Snad to někomu pomůže, než to kluci opraví 😱
Odpovědět
Members_XRbkou2
First Poster
Možnosti
Galaxy S20 Series

Galaxy S20 Ultra pomohla tato rada. S20+po aktualizaci na android 11 fungoval normálně. Díky

Erich 

0 Like
Odpovědět
SlávekD
New Member
Možnosti
Galaxy S20 Series
Není zač 🙂
0 Like
Odpovědět
Members_0mVIpXn
New Member
Možnosti
Galaxy S20 Series

Super, díky za radu. Je to přesně, jak píšeš. 

Jenom pro shrnutí:

Po aktualizaci Note20 Ultra5G na A11 došlo k tomu, že přestalo fungovat hlasité vyzvánění telefonu. Vibrace fungují, notifikace taky vyzvánění ne. Problém způsobuje v telefonu nainstalovaný Eset Mobile Security. V nastavení Esetu, v záložce Filtr hovorů je potřeba tuto funkci vypnout. Po této úpravě telefon zase funguje úplně normálně.  

Odpovědět
Members_xjLJ5OY
First Poster
Možnosti
Galaxy S20 Series

Mám s20 fe. 31.12.2020 ráno přišla aktualizace na A11. Vše v poho, ale odpoledne jsem zjistil, že nezvoní a navíc v seznamu zvuků, chybí můj vlastní. Díky tomuto vláknu problém odstraněn. Volal jsem na infolinku Samsung, tam mi ***** poradila tovární nastavení. Toto jsem odmitnul, protože by trvalo několik hodin, než bych to měl v původním stavu. Stejně by to nepomohlo. Ještě jednou děkuji autorovi, přeji všem hodně zdraví a štěstí. 

0 Like
Odpovědět
erozko
Observer
Možnosti
Galaxy S20 Series

Diik zabralo to vypnutie v Eset ... už som si nevedel rady čo s tým :smiling-face: 

0 Like
Odpovědět
Szityu1
New Member
Možnosti
Galaxy S20 Series

Ďakujem SlávekD! Aj mne to pomohlo na Galaxy S20+ ktorý takisto prestalo zvoniť.

0 Like
Odpovědět
SlávekD
New Member
Možnosti
Galaxy S20 Series
Rado sa stalo
0 Like
Odpovědět
Members_VadvZr1
New Member
Možnosti
Galaxy S20 Series

Díky za typ, pomohlo mi to :smiling-face: Málem už jsem obnovoval tovární nastavení :face-with-tears-of-joy: 

0 Like
Odpovědět
KikoStan
First Poster
Možnosti
Galaxy S20 Series

Super, dakujem za radu, pomohlo... dlho som hladal v nastaveniach, ale toto by mi nenapadlo :face-with-tears-of-joy:  (S10+)

Odpovědět
KikoStan
First Poster
Možnosti
Galaxy S20 Series

Ahojte,
Eset support mi napisalo:

...uistite sa, ze v telefone je nainstalovana verzia 6.2.14. Zistite to tak, ze spustite nasu aplikaciu ESET Mobile Security - tuknete na Menu a potom na O programe. Ak je nainstalovana strarsia verzia, vyhladajte aplikaciu ESET Mobile Security v Google obchode a tuknite na Aktualizovat.

Nasledne v nastaveniach telefonu je potrebne nastavit nasu aplikaciu, aby mohla filtrovat hovory a to tak, ze pojdete do nastaveni telefonu (nie nasej aplikacie) - kliknite na Applikacie (Apps & notifications) - Rozsirene (Advanced) - Predvolene aplikacie (Default apps). Tu tuknite na Identifikacia volajucich a spamu (Caller ID & Spam app) a v dalsom kroku vyberte nasu aplikaciu. Nasledne restartujte telefon a odsledujte, ci problem sa este opakuje.

Po vykonani tychto nastaveni to funguje normalne aj s povolenou filtraciou hovorov.

0 Like
Odpovědět