Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Opět Samsung Galaxy S20fe 5g

(Téma vytvořeno: před měsícem)
31 Zobrazení
PavlaNeumanova
Pioneer
Možnosti
Mám ho několik let a mimo režimy vždy vše ok, ale co se teď děje... Proč při automatické změně režimu z večer, kdy mám zapnuté pouze vibrace, pohodlí pro oči a spánek, kdy mám nerušit pro vše vydává zvuk upozornění? V té době už mi spí dítě a i kdyby ne nechápu proč... Chápu že už pro něj nejsou větší aktualizace, ale to jako přestane vše fungovat? Mimo to mi spousta aplikací, které se automaticky aktualizují ukazují že si mám stáhnout další aplikaci, kterou ale mám, např Google zprávy/Chrome,... Už mě to.... 
0 Like
31 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @PavlaNeumanova,

jen pro upřesnění - ty automatické změny režimu máte nastavené přes Rutiny a i když máte nastavené že mají být pouze vibrace tak přesto Vám některá upozornění vydávají zvuky? 

0 Like
PavlaNeumanova
Pioneer
Možnosti
Upozornění když se režimy přepínají, jinak ne.
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Dobrý den, zkusil bych tu rutinu smazat a nastavit znovu, případně restartovat telefon, zda se to ustálí.
Nepočítal bych ale, že se to už nějak bude opravovat, pokud je to vyloženě chyba softwaru. Mám s21fe a už rok mám plno dost omezujících bugů v telefonu, přímo skažených aktualizacema od samsungu. Samozřejmě se nic za tu dobu nestalo a neopravilo. A to je to o rok novější model oproti vám a už na to kašlou.
0 Like
PavlaNeumanova
Pioneer
Možnosti
Zkoušela jsem bohužel to nic nevyřešilo. Tak se s tím asi smířím do koupě nového. Jen s tou podporou začínám přemýšlet jestli to bude zase Samsung, ale nám od něj už X věcí z několika generací...
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
No právě, mám taky plno věcí od samsungu. Ale i přes to mě nehorázně vytáčí svým přístupem. Prostě kup za drahé prachy a pak nezájem, jak vyjde nový model. Jako mělo by vám všechno fungovat normálně i s jinou značkou, jen některé konkrétní funkce nepůjde ovládat.
PavlaNeumanova
Pioneer
Možnosti
Je to na prd, když si pak vezmu že -3 generační telefon už je "poruchový" tak za ty peníze ceny např Ultry...
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den,

jen upřesním, že nové modely od Samsungu mají již 5letou aktualizační podporu a to jen tak někdo nenabízí😉.

Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Jako u Ultry to bude trochu jinak. Přece je to ten nejdražší model. Ale zase na druhou stranu, taťka koupil před rokem s22 ultra a už mu nekreslí a nepřipojuje se Spen... Ta kvalita je občas hrozně smutná.
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Je to hezké, ale za mě je důležitější jak kvalitní ty aktualizace jsou. Pokud budou takové, jaké dostávám já v s21fe, tak bych ani těch 5 let nevydržel.