Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Közelség érzékelő hiba!

(Témakör létrehozásának dátuma: 14-07-2019 09:51 PM)
3000 Megtekintések
Hiei11
Navigator
Beállítások

Valaki megtudná mondani mikor lesz kijavítva az a hiba (s10-ek) hogy hosszú hívások után (kb 5-10perc) nem ébred fel a kijező a hívás végén illetve ha elveszem a fülemtől a készüléket hogy befejezzem a hívást.

4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

https://www.samsung.com/us/support/troubleshooting/TSG01200782/

 

Ha fentebb linkelt megoldások, valamint a készülék újraindítása és gyári állapotba való visszaállítása egyaránt nem segít, javasolnék egy hibajelentést a Samsung Members alkalmazáson keresztül és/vagy az ügyfélszolgálattal való kommunikálást.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Hiei11
Navigator
Beállítások

Ez mind megvolt minden fórumtársnál ezért írtam ide. A hiba létezik a kérdés még mindig az mikor lesz javítva! Nem egyedüli hiba sajnos és az hogy kb mindenki mindenhol kb csak ezt a választ kapja nem igazán kielégítő nekünk felhasználóknak.

KGabo860518
First Poster
Beállítások

Nálam szintén...ezen felül a közelség szenzor sem 100as, többször bekapcsol a kijelző hívás közben. Nagyon zavaró ez így együtt...

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Higyjétek el, mi is nagyon szeretnénk valami megoldást írni erre a problémára, de sajnos nem tudunk. Külföldi Community fórumokon is megoldatlan ez a kérdés. 

Lehet próbálkozni a "Védelem a véletlen érintések ellen" és az "Érintésérzékenység" funkciók ki/bekapcsolgatásával különböző kombinációkban, de tudjuk, hogy ez kevés embernek nyújt megoldást. 

(Én S10e-n nem tapasztaltam ilyen problémát, úgyhogy valószínűleg S10 és S10+ specifikus a probléma)