Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Informace ohledně aktualizací Galaxy S10

(Téma vytvořeno: 26-06-2019 06:08 PM)
fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series

Zdravím ve spolek.

Podle zprávy kterou příkldám níže, bychom se mohli dočkat významného updatu, který by posunul řadu S10 o kousek dopředu a dohnal mezery oproti konkurenci. Nechci se na to upínat, a raději na to spoléhat, ale pokud opravdu některé z novinek budou, tak budu jedině rád. Případně sem doplňte další články na které narazíte

https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/

snek3.png
591 Odpovědi
Syky007
Voyager
Možnosti
Galaxy S10 Series

Tak jsem také nahodil nejnovější verzi fw G973FXXU2ASF3 a musím konstatovat, že jsem v předelšlé verzi nebyl moc spokojený s výdrží baterie,která byla dříve dobrá.Aktuálně  po 2 dnech od  nahození nové verze se výdrž baterie minimálně vrátila tam kde byla,možná je i o fous lepší. Všiml jsem si že kromě senzoru otisku prstů byl aktualizován i senzor obličeje a vše je zase opravdu o něco rychlejší.:winking-face: Když jsem napíchl telefon na nabíječku,všiml jsem si nové animace začátku nabíjení jestli se teda nepletu.:smiling-face: Ono těch změn bude asi ještě víc,zřejmě byla aktualizována i aplikace Péče o zařízení,když do ní vlezu reakce a vše je bleskově rychlé,což dříve takto  nebylo.:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10>S20+
fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series

Díky za postřehy a komentáře. Co jsem o novém updatu četl tak přidali vybračni odezvu při používání gest - viz Sammobile.

snek3.png
fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series

Je tady update ofiko pro ČR

Screenshot_20190630-081622_Software update.jpg

snek3.png
newp
Pioneer
Možnosti
Galaxy S10 Series
AssasinG
Pathfinder
Možnosti
Galaxy S10 Series

Díval jsem se a zatím stále nic.:face-with-rolling-eyes:

Syky007
Voyager
Možnosti
Galaxy S10 Series

A k čemu potřebujete fw XEZ pro S10+ na Sammobile, když je už v telefonu přes OTA? 

Libb
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series

Taková zajímavá věc, PhoneInfo mně hlásí CSC XEF, přitom jsem aktualizoval jen přes OTA. XEF je Francie, to nějak nechápu...

SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G 256 Silver | Z Flip | Galaxy Buds | Buds Pro
newp
Pioneer
Možnosti
Galaxy S10 Series

U me taky a to mam koupene primo ze Samsungu S10+ je to chyba?

Syky007
Voyager
Možnosti
Galaxy S10 Series

To je normální , Phone INFO vám ukáže co normálně telefon ne. XEF je deafault CSC u S10+ .S10 má BTU a S10e zase DBT. Takže pokud chcete změnit CSC v OXM fw, můžete mít jen dvě. To co máte originální při koupi  nebo Deafault CSC tak jak jsem to psal .

Já kupoval S10 u TM takže mám TMZ. Ale Phone INFO mi píše originál CSC německý TM, takže DTM, což je zase deafault CSC pro TM verzi ODX fw. Pokud si přehraju fw na OXM třeba s CSC XEZ, tak budu mít BTU, která je u S10 deafault tak jak jsem psal . Vše je popsáno na XDA, bohužel chtěl jsem sem dát odkaz, ale vždy se příspěvek smaže, což je dementní.:serious-face-with-symbols-covering-mouth:

newp
Pioneer
Možnosti
Galaxy S10 Series
Pokousim se ti odeslat SZ ale bohuzel to pise Váš příspěvek byl změněn, protože v těle zprávy byl nalezen neplatný kód HTML. Neplatný kód HTML byl odebrán. Zprávu zkontrolujte a odešlete ji až ve chvíli, kdy s ní budete spokojeni.

Muzes mi napsat na 2911@seznam.cz