Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy S10e vs. S10 vs. S10+

(Téma vytvořeno: 17-04-2019 09:56 AM)
pRo_lama
Voyager
Možnosti
Galaxy S10 Series

Zdravím Samsungáči :smiling-face:

Tak čo hovoríte na nový Galaxy S10? Ktorá verzia sa Vám najviac páči a prečo?

P.S.: Note 8 je väčší než S10+, čo je super. A hlavne S10+ je ľahší než Note 8. Pre mňa jasná voľba. A čo vy?

65 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti
Galaxy S10 Series

Během revezního nabíjení hodinek z telefonu, se na hodinkách zobrazuje i stav baterie telefonu, dřív jsem si toho nevšiml, ale hodně užitečná věc.

Screen_20190401_133035.png

AndroidGuru
Samsung Maker ★
Možnosti
Galaxy S10 Series

Od dnešního dne (5. 4. 2019) se v Jižní koreji začíná prodávat Galaxy S10 5G. 

Kromě samotné podpory sítí 5G je telefon také ze všech S10 největší. Má 6,7" QHD+ Dynamic AMOLED s průstřelem pro duální selfie s 3D ToF kamerkou, která je i na zadní straně a baterii o kapacitě 4 500 mAh.

U nás si bohužel na 5G sítě ještě nějakou dobu budeme muset počkat :face-with-rolling-eyes:, v Jižní Koreji byly 5G sítě zpřístupněny již 1. prosince 2018.

Samsung-5G.jpgSamsung-5G back.jpg

Guru.png
jv18
Big Cheese
Možnosti
Galaxy S10 Series

S10 používám asi měsíc a moje prvotní nadšení upadlo a nastává realita. Telefon jako takový je velice stylový, kvalitně zpracovaný, relativně malý s velkým displejem. S výdrží baterie problém nemám, nejsem náročný uživatel, večer vždy zbývá 30-50%. Bohužel jsem si nezvykl na čtečku v displeji a to ani po jejím zrychlení poslední aktualizací. Doma nebo v práci nemí problém telefon odemknout napoprvé a relativně rychle, ale venku, pokud potřebuji něco operativně, je pravidlem, že napoprvé telefon odemčít nejde. Venku jsem narazil ovšem na další a pro mě zásadní problém a tím je čitelnost displeje. Pokud na displej přímo nedopadají sluneční paprsky, které ho rozjasní, je jeho čitelnost podprůměrná, ve srovnání s jinými telefony. Neříkám, že by nebyl použitelný, ale pouhým pohledem je jasné, že na danou třídu telefonu není zobrazení úměrné. Na předchozím S7,S8 a Note 9 jsem s tímhle problém nikdy neměl, čitelnost byla skvělá. Další vystřízlivění přišlo kolem focení. Prvotní nadšení z "ultraširokého" ohniska vystřídalo zděšení z fotek pořízených běžným objektivem, kdy je okem markatní deformace a rozmazání na krajích snímků. Celková kvalita fotek, ve srovnání s předchozými telefony Samsung, které jsem vlastnil je spíše stagnující.  S10 je nejlepší Samsung, který jsem měl, ale zároveň nejhorší z uživatelského hlediska, pohotové odemčení a komfortní zobrazení je prostě u telefonu základ. 

PetrS
First Poster
Možnosti
Galaxy S10 Series
Já minulý týden koupil S10 Plus 512gb ceramic black. Kromě výdrže baterie která je zatím opravdu tragická je skvělý. Mouchy ještě má ale snad budou vychytávat v dalších aktualizacich.
jv18
Big Cheese
Možnosti
Galaxy S10 Series

Keramiku jsem ještě naživo neviděl :smiling-face: Určitě se toho spoustu vychytá časem, s tím tak nějak počítám.

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series

Je to tak, člověk je spokojen, ale není z telefonu zásadně nadšen. K fotoaparatu - kromě variabilní clony, která nepřinesla tak "revolucni" jak Samsung prezentoval se od dob S8 moc věcí  nezlepšilo, naopak po pořízení S9+ bylo hodně fotografií lepších z S8.. Zkratka velikost čipu a optika je na maximu svých možností, a je potřeba nasadit novější HW a zapracovat i na SW - hlavne na Night modu..

Baterie vzhledem ke kapacitě pro mě byla spíše zklamanim, ale určité zlepšení oproti S9+ tady určitě je. Trochu zamrzí absence 25W nabijeni, když nová řada A ho má, a pokud bude doplněno pomoci aktualizace tak si stejne budu muset dokoupit adaptér... Letos u mě rozhodla benevolence ke značce, příští rok už opravdu pujdu po nejlepších parametrech.

snek3.png
jv18
Big Cheese
Možnosti
Galaxy S10 Series

Pokud android v top třídě, tak dycky Samsung :smiling-face: Ale mě spíš mrzí, že jsem byl vždy nadšený s každým novým modelem a teď jsem narazil na S10, která se mi vyloženě špatně používá. Pokud bych nikdy před tím Samsung S nebo Note neměl a přešl od jiné android značky, tak bych asi výhrady neměl, resp. ne tolik.

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series

@jv18  říkám to nerad, ale Huawei o místo světové jedničky hodně stoji, a pokud doladí nedostatky svých modelů tak už ta volba nebude tak jasná, alespoň pro mě ne... S10 by potřebovala vylepšují update jako sůl...

snek3.png
matoneo
Explorer
Možnosti
Galaxy S10 Series

Uživatel

@Libb  napsal:

Jak to dokážete držet? Já mám to originální transparentní a i s ním je to malinké a kluzké...

BTW ta origo fólie je fakt děsná. Hrozně špatně po ní kloužou prsty a upatlává se...

Originální transparentní? To je které? Na webu Samsungu žádné takové nevidím.

fajnSnek
Samsung Maker ★★★
Možnosti
Galaxy S10 Series